Хорватія Бразилія дивитись онлайн відео

Збірні Хорватії та Бразилії відкривають чвертьфінальну стадію на чемпіонаті світу-2022 у Катарі.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Дохи. Початок матчу – 17:00.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Раніше команди зустрічалися чотири рази. Три перемоги Бразилії та одна нічия.

На чемпіонатах світу команди грали двічі на групових етапах. У 2006 році Бразилія обіграла хорватів з рахунком 1:0, а у 2014-му – 3:1.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/4 фіналу

Доха. Education City Stadium
Головний арбітр: Майкл Олівер (Англія)

ХОРВАТІЯ – БРАЗИЛІЯ – 0:0 * перерва

Хорватія: 1. Домінік Лівакович – 22. Йосип Юранович, 6. Деян Ловрен, 20. Йошко Гвардіол, 19. Борна Соса – 10. Лука Модріч, 11. Марсело Брозович, 8. Матео Ковачіч, 15. Маріо Пашаліч – 9. Андрея Крамаріч, 4. Іван Перішич

Бразилія: 1. Алісон Бекер – 14. Едер Мілітао, 4. Маркіньос, 3. Тьяго Сілва, 2. Даніло – 7. Лукас Пакета, 5. Каземіро – 11. Рафінья, 10. Неймар, 20. Вінісіус Жуніор, 9. Рішарлісон

______________________________________________________________

90+4 хв. дає свисток Майкл Олівер про завершення другого тайму – перерва

90+4 хв. дальній удар Антоні – Лівакович спокійно ловить м’яч

90+1 хв. бразильці атакують великими силами. Але банальні навіси не призводять до гостроти біля воріт Ліваковича

90 хв. ще 4 хвилини мають команди

89 хв. гра повільно котиться до екстра-таймів

84 хв. ще одна заміна у бразильців. Педро вийшов замість Рішарлісона

80 хв. Неймар відкотив під удар Пакеті, той вистрілив з 15-ти метрів – Лівакович намертво ловить м’яч

77 хв. Маркіньос грубо зупинив Модріча

72 хв. у хорватів подвійна заміна: Крамаріч і Пашаліч йдуть з поля, вийшли Бруно Петкович і Нікола Влашич

72 хв. Крамаріч намагався пробити з правого кута карного майданчика, та його удар заблокував захисник

68 хв. Каземіро вдарив по ногах Крамаріча ззаду

65 хв. Пакета прокинув собі ж на хід і сильно пробив зльоту метрів з п’яти – Лівакович впорався зі складним ударом

64 хв. вже друга заміна у бразильців. Родріго замість Вінісіуса

63 хв. зрештою Перішич спробував загострити зліва і прострілив на ближню стійку, але там був лише Алісон

62 хв. хорвати вже кілька хвилин перепасовуються в центрі поля, намагаючись знайти прогалини в обороні “селесао”

56 хв. справа Рішарлісон гостро прострілив на Неймара, але тому забракло швидкості, щоб дістати м’яч

56 хв. перша заміна у бразильців: Антоні замість Рафіньї

55 хв. Неймар зліва увірвався у карний майданчик і бив у ближній кут – Лівакович відбив дар

48 хв. бразильці вимагали пенальті після того, як м’яч потрапив у руку Юрановича, але VAR підказав Оліверу. що був офсайд в когось з бразильців під час атаки

46 хв. у перерві без замін

18:03. поновлюється гра

45+2 хв. завершується перший тайм

42 хв. Неймар б’є – рикошет від стінки і м’яч летить в руки Ліваковичу

41 хв. Вінісіуса збили біля лівого кута карного майданчика. Небезпечний стандарт у бразильців

37 хв. хорвати дуже добре зв’язують атакувальні потуги суперника

32 хв. попередження Брозовичу за зрив атаки суперника

30 хв. обвідний удар Перішича зліва з-за меж карного майданчика – м’яч просвистів надщ поперечиною

26 хв. штрафний справа – подача у воротарський майданчик і Алісон вибиває м’яч кулаком

25 хв. Юранович намагався проскочити правим флангом і його зніс Даніло. Бразилець намагався у каратистському стрибку вибити м’яча і ногою ледь не зніс голову суперника

21 хв. Неймар на швидкості проскочив кількох захисників, увірвався в карний майданчик і пробив низом у дальній кут – Лівакович спокійно піймав м’яч

20 хв. Вінісіус зіграв у стіночку з Рішарлісоном і пробив – та прямісінько у захисника

19 хв. спроба дального удару Крамаріча заблокована захисником

18 хв. дуже багато боротьби, хорвати не дають бразильцям розбігатися в атаці

15 хв. і знову гостра атака хорватів. Та спершу Модріч затягнув з ударом, після чого Лука вирішив подати, але й тут суперник прочитав передачу і вибив м’яча

13 хв. хорвати втекли в контратаку правим флангом. Пішла гостра передача на лінію воротарського майданчика, але Крамаріч з Перішичем не дістали м’яч

10 хв. бразильці вже спробували провести кілька хвидких атак, які розбивалися об оборонні редути “картатих”

5 хв. Вінісіус намагався з 20-ти метрів закрутити м’яч у дальній кут – Лівакович впевнено зіграв у воротах

3 хв. хорвати заробили штрафний зліва. Подача у карний майданчик – м’яч вибиває захисник

17:00. гра почалась

16:53. команди вже на полі. Слухаємо гімни

16:22. сьогодні у Катарі починається чвертьфінальна стадія чемпіонату світу

16:22. Доброго вечора, ми з України!