Міністр юстиції України Денис Малюська: Світовий банк, Слуга народу та Декларація

1. Погляди політика2. Сімейний стан

Денис Малюська народився 19 листопада 1981 року. Рідне місто політика – Дунаївці, що на Хмельниччині. Після закінчення загальноосвітньої школи Денис вирішив пов’язати життя з юриспруденцією і вступив на юридичний факультет КНУ ім. Т. Р. Шевченка. Швидше за все, вибір був пов’язаний з тим, що майбутній політик виріс в сім’ї адвоката. Його батько, адвокат Леонтій Малюська, значно вплинув на вибір життєвого шляху сина.

Після КНУ Денис Малюська вступив в Лондонський університет на юридичний факультет. Його навчання у Великобританії тривало з 2012 по 2016 роки. Він отримав диплом магістра права. Після навчання Денис почав займатися юриспруденцією.

Відомо, що в період з 2000 по 2010, Малюська працював як приватний юрист і адвокат. Спеціалізація діяльності як юриста – регулювання спорів, банкрутства на підприємствах, контроль над бізнесом.

Денис Малюська

Паралельно з роботою адвоката Денис Малюська в 2004 році відкрив підприємство «Бізнес-право», яке спеціалізується на юридичних послугах. У наступному році він відкрив і очолив підприємство «Радник Прес», яке досі видає друковані газети і журнали.

З початку 2010 року у Дениса Леонтійовича почалося кар’єрне сходження. В тому році він став консультантом Групи Світового банку, надаючи всіляку технічну підтримку не тільки українському уряду, але й ряду країн Центральної Азії.

Трохи згодом Денис Малюська був призначений заступником директора World Bank Group /BRDO, за створенням якого стоїть парламент Канади і Світовий Банк. В цій організації він познайомився з Олексієм Гончаруком, який займав посаду прем’єр-міністра України (2019-2020).

З 2014 по 2015 рік Денис Леонтійович працював у консалтинговому підприємстві з Канади «Agriteam Canada».

В 2016 році він став головою «Офісу ефективного регулювання», в якому пропрацював аж до кінця літа 2019 року.

Денис Малюська потрапив у політику завдяки знайомству з Олексієм Гончаруком, який з 2015 року був головою BRDO.

Остаточно у владу Денис Леонтійович потрапив після виборів у парламент, які були в 2019 році. Він значився у списку «Слуги народу» під номером «21». Варто відзначити, що політик після цього призначення склав мандат депутата.

Денис Малюська

У серпні 2019 року Денис Малюська призначений міністром юстиції України в команді Олексія Гончарука.

Погляди політика

Денис Леонтійович вважає, що українські реформи стануть ефективними, коли почнуть відбуватися з логічною послідовністю, без хаотичності. Також він зацікавлений у залученні закордонних інвесторів, але попереджає, що в Україні інвестори бояться не стільки корупції, як відсутності гарантій інвесторам, які можу бути забезпечені іноземним арбітражем.

Також Денис Малюська вірить у швидкий ріст української економіки, за умови прийняття закону про земельну реформу, суть якої в тому, що в країні треба запустити ринок землі і навести порядок в Госгеокадастрі. Але ринок землі неможливо запустити, поки в країні буде процвітати рейдерська діяльність.

Політик також не вірить в інститут дерегуляції ринків, за його словами, він помер ще 10 років тому.

Сімейний стан

Денис Малюська одружений. Його дружину звуть Рабчинська Людмила, яка в шлюбі народила дітей: Єлизавету, Уляну, Соломію і сина Нестора.

Денис Малюська с женой

Крім виховання чотирьох дітей, Людмила Рабчинская ще й адвокат. Вона працює в Міністерстві економрозвитку і торгівлі в якості глави Офісу адміністративних послуг та реформ.

В 2018 році вона висувала свою кандидатуру у Верховний суд на посаду головного судді.

Його сім’я проживає в заміському будинку за межами Києва. У декларації депутата також значиться квартира в Києві, приватний будинок і Mazda-5 2008 року випуску.

В одному з інтерв’ю Денис Малюська говорив, що його депутатська зарплата в 30 тисяч гривень ледь покриває витрати на сім’ю. Йому доводиться витрачати на повсякденні витрати частину особистих заощаджень.

Денис Малюська з дружиною і дітьми

Теми: # Міністр юстиції, # Міністр, # кабінет міністрів україни, # денис малюська

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *