Бенфіка Динамо пряма трансляція – де дивитись онлайн матч на Megogo

У Лісабоні проходить матч-відповідь плей-офф раунду Ліги чемпіонів між місцевою “Бенфікою” та київським “Динамо”.

“Апостроф” веде онлайн-трансляцію зі стадіону “Та Луш”.

Нагадаємо, шість днів тому “Бенфіка” обіграла “Динамо” у Лодзі.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Плей-оф раунд. Матч-відповідь

Лісабон. “Так Луш”
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

БЕНФІКА – ДИНАМО Київ – 3:0 * другий тайм

1:0 Ніколас Отаменді, 27′

2:0 Рафа Сілва, 40′

3:0 Давід Нерес, 42′

Бенфіка: 99. Влаходімос – 2. Жілберто, 30. Отаменді (к), 91. Морато, 3. Грімальдо – 13. Енцо Фернандес, 61. Флорентіну – 7. Давід Нерес, 20. Жоау Маріу, 27. Рафа Сілва – 88. Гонсалу Рамуш

Запасні: 77. Елтон Лейте, 5. Вертонген, 6. Бах, 9. Яремчук, 17. Діогу Гонсалвеш, 22. Шикінью, 23. Рістіч, 28. Вайгль, 33. Муса, 39. Енріке Араужу, 55. Паулу Бернарду, 66. Антоніу Сілва

Динамо: 1. Бущан – 94. Кендзьора, 25. Забарний, 34. Сирота, 2. Вівчаренко – 5. Сидорчук (к), 10. Шапаренко – 20. Караваєв, 8. Шепелєв, 29. Буяльський – 41. Бєсєдін

Запасні: 35 . Нещерет, 71. Бойко, 3. Боль, 6. Бурда, 11. Ванат, 14. Яцик, 19. Гармаш, 21. Кравченко, 24. Тимчик, 37. Царенко, 44. Дубінчак, 99. Антюх

____________________________________________________________

23:02. повертаємося на “Да Луш”, де починається другий тайм

22:47. що можна сказати за підсумками першого тайму. “Бенфіку” вітаємо з виходом у груповий турнір Ліги чемпіонів, а от “Динамо” хоч би гол забити

45+1 хв. перерва

45 хв. у киян був штрафний, але розіграли вони його невдало

42 хв. контратака “орлів”. Гонсалу Рамуш видав шикарну передачу на Нереса, а той розкішним обвідним ударом з лівої відправив м’яч у ворота киян

40 хв. кияни роблять таку ж помилку, як і в першому матчі. Сирота віддав передачу на… Рафу Сілву і той ударом в дотик відправив м’яч у сітку. Це все результат тотального пресингу “орлів”

39 хв. “Бенфіка” дещо зменшила оберти, та на киян це ніяк не впливає

37 хв. Енцо Фернандес грубо у підкаті зіграв проти Буяльського і ще й сміється – за таке треба давати картку

32 хв. а от рідкісна атака “Динамо” завершилася пасом на свою половину поля

29 хв. португальці продовжують атакувати. Наче це їм треба забивати тепер вже 3 м’ячі

27 хв. і забивають господарі. Після розіграшу кутового Нерес виконав класну передачу на Отаменді, а уругваєць головою пробив точно у ближній кут. Бущан просто не встиг зреагувати на удар

26 хв. Сирота грубо помилився у власному штрафному, але на щастя португальці не змогли реалізувати прекрасний момент

25 хв. Гонсалу Рамуш пробив з 20-ти метрів – вище воріт

21 хв, кияни втратили м’яч біля свого карного майданчика. Нерес отримав у воротарському спиною до воріт, підіграв собі і пробив ножицями – Бущан дістав дуже важкий м’яч

19 хв. Грімальдо виконує класний удар – м’яч облизнув праву стійку і вилетів за межі поля

18 хв. Буяльський збив Рафу Сілву. Небезпечний штрафний у господарів. До воріт метрів 25

17 хв. могла бути контратака киян, але Шапаренко віддав невдалий пас на лівий фланг – м’яч пішов в аут

16 хв. португальці невдало розіграли черговий корнер

15 хв. Жоау Маріу видав шикарну передачу на Рафу Сілву, але в останній момент Забарний вибив м’яч на кутовий

13 хв. четвертий поспіль кутовий. Цього разу Жоау Маріу подає в руки Бущану

12 хв. ще один кутовий. Подача на дальню стійку, і Отаменді головою відправляє м’яч у дев’ятку – Бущан дістає і відбиває на кутовий

11 хв. знову кутовий у “Бенфіки”. Цього разу Нерес подає на лінію воротарського майданчика – Сирота м’яч виносить

10 хв. перший кутовий у португальців. Розіграли м’яч і втратили його

7 хв. Шарапенко б’є – досить низько і м’яч зупинила стінка

6 хв. атака киян завершується небезпечним штрафним на ворота “Бенфіки”

4 хв. могли господарі забивати перший гол, але Нерес і Рамуш завадили один одному завдати влучний удар. У підсумку, Нерес пробив повз ворота

3 хв. португальці з першої хвилини взяли гру під свій контроль

22:00. динамівці розіграли м’яч у центрі

21:59. динамівцям сьогодні необхідно перемагати з різницею у 2 м’ячі, щоби перевести гру в овертайм, або у 3 м’ячі, щоби виграти за підсумками 90 хвилин

21:57. команди на полі. Слухаємо гімн Ліги чемпіонів. Для однієї з команд він сьогодні звучить востаннє в сезоні

21:52. трибуни сьогодні заповнені вщент. У “Бенфіки” є 12-й гравець. Зараз фанати співають гімн “Бенфіки”

21:51. знаменита у Лісабоні орлиця Вікторія виконала традиційний політ на стадіоні “Да Луш”

21:45. сьогодні у Лісабоні “Динамо” спробує здійснити футбольний подвиг. Для цього киянам треба відіграти у “орлів” два м’ячі, щоби перевести гру в овертайм

21:41. Доброго вечора, ми з України!