Деокупація Криму – Зеленський зробив різку заяву. відео

Україна поверне окупований Росією Крим у свій склад будь-якими засобами, які вважатиме правильними, без консультацій з іншими державами.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на міжнародному саміті “Кримської платформи”.

“Ми повернемо Крим будь-якими засобами, які вважатимемо правильними, не консультуючись з іншими країнами”, – зазначив він.

За словами Зеленського, відновлення контролю над кримським півостровом буде найбільшим антивоєнним кроком, а також “реанімацією світового правопорядку”.

Президент зауважив, що саме з подій 2014 року, з приєднання Криму та початку масштабних репресій проти кримчан – почалася “деградація Росії”.

“Все почалося з Криму та закінчиться Кримом”, – наголосив він.

Також глава держави відкинув можливість “заморожування” лінії фронту. Ще звинуватив Росію у тому, що та “не думала і не думає про діалог”. Він переконаний, що якщо інші країни дадуть зрозуміти, що втомилися від конфлікту – перед світом постане велика небезпека.

Зеленський також згадав про спроби російської армії відключити Запорізьку АЕС від української енергосистеми та вкотре закликав звільнити територію АЕС.

Нагадаємо, 23 серпня канцлер Олаф Шольц повідомив на міжнародному саміті “Кримська платформа-2022”, що Німеччина та Канада погодили новий пакет військової допомоги Києву.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *