Арестович дав прогноз на осінь – чого очікувати від ЗСУ та окупантів

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що наразі російські окупанти не можуть наступати і не можуть досягати жодних результатів. Водночас він прогнозує, що наступні два-три місяці визначать перебіг подальших подій, тому потрібно ще один-два успіхи від ЗСУ, і російська армія “посипається”.

Про це він розповів в етері “Сніданку з 1+1”.

Арестович сказав, що навряд чи через два-три тижні ситуація на фронті суттєво зміниться.

“Просто до цього можуть відбутися декілька яскравих подій, які нам сподобаються, а противнику – ні. З “бавовняної” теми”, – вважає він.

Також радник голови ОП зазначив, що за 40 днів окупанти нікуди не просунулися, крім 1-2 кілометри з величезними втратами для своєї армії. ЗСУ також просунулися.

“Тобто це взаємне проникнення. І вони жодної оперативної цілі, захоплення будь-якого міста вже не досягнуть. Такою сильною, як була російська армія в середині червня, вона вже не буде у цьому конфлікті. Вони вийшли на плато, і це плато почало похилятися, а ми зростаємо у бойовій моці. І коли ці два графіки зійдуться, а поки вони сходяться, то ми б’ємо їх з HIMARS, безпілотниками, артилерією тощо, і є неабиякий шанс, що вони посипляться раніше, ніж ми набудемо спроможності зробити масований контрнаступ на 2-3 ділянках”, – повідомив Арестович.

Крім того, він додав, що наступні два-три місяці визначать перебіг подальших подій в Україні.

“Чи це буде наше таке визначне просування на 1-2 ділянках, чи це буде розм’якшення їхньої оборони. Я не знаю планів Генштабу, але можливі два основні варіанти: ми будемо пом’якшувати, адже ми знищуємо склади з боєкомплектами, боєприпасами, командні пункти. Щодня 3-4 або 5 російських складів злітають у повітря. Нам потрібно 1-2 успіхи, і вони посипляться”, – уточнив Арестович.

Нагадаємо, загальні бойові втрати противника з 24 лютого до 22 серпня перевищили 45 тисячі осіб. Водночас за останню добу було знищено 200 окупантів і сім танків ворога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *