Мобілізація в Криму – навіщо проводять і що це означає

Проведення прихованої мобілізації в окупованому Росією Криму є дуже хорошим знаком, який свідчить про вичерпування штатних підрозділів у війні з Україною.

Про це розповів у коментарі “Апострофу” генерал-майор Збройних сил України Дмитро Марченко.

Так посадовець прокоментував появу інформації про приховану мобілізацію в Криму. Він закликав кримчан, які змушені воювати на боці окупантів, не виконувати злочинні накази Росії.

“Тим людям я хочу сказати: не будьте зрадниками і не виконуйте злочинні накази. Те, що вони проводять мобілізацію в Криму – це дуже хороший знак. Це говорить про те, що в них закінчуються їхні штатні підрозділи. Це говорить про те, що закінчуються їхні розхвалені професіонали і вони змушені набирати цивільних. Розумієте, ті мобілізовані цивільні дуже відрізняються від штатних підрозділів збройних сил Російської Федерації”, – зазначив він.

Дмитро Марченко пропонує кримчанам піднімати білі прапори, повертати дула автоматів у бік РФ, переходячи на бік України. Він наголосив, що українські військові збираються битися з ворогом до повного визволення своїх земель.

“Ставайте з нами в один стрій і бийте ворога. Тоді ми вам гарантуємо, що з вами нічого не трапиться. В іншому випадку ми будемо змушені вас знищувати і визволяти свою землю. В нас такі випадки були під Херсоном, під Миколаєвом, коли почали закінчуватися російські війська. Вони нагнали туди мобілізованих з “ЛНР” і “ДНР”. Ну, я вам скажу, це дуже приємна новина, тому що з ними воювати набагато легше. Вони біжать купою, не знають тактичних дій, що робити. Я ж кажу, Welcome to Ukraine”, – додав генерал-майор.

Більше читайте в матеріалі “Апострофа”: Звільнення Криму неминуче, як і знищення Кримського мосту – генерал Дмитро Марченко

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *