Бен Ходжес запропонував атакувати аеродроми, з яких обстрілюють Україну

Для протидії ударам авіації РФ із застосуванням крилатих ракет необхідно атакувати аеродроми, які використовуються російськими літаками.

Про це у коментарі Guildhall заявив екскомандувач армією США в Європі, генерал Фредерік Бен Ходжес

“Коли ми говоримо про ракети, крилаті ракети, що запускаються з території Росії та Білорусі, то щоб протидіяти їм необхідно атакувати аеродроми, з яких злітають такі літаки (що запускають крилаті ракети). Або знайти метод порушити логістику постачання таких ракет до місць запусків”, – заявив генерал Ходжес.

Раніше керівник Центру оборонних реформ, координатор міжвідомчої платформи з протидії гібридним загрозам, яка здійснює свою діяльність у рамках співробітництва Україна-НАТО, Олександр В. Данилюк заявив, що керовані крилаті ракети, які використовують ЗС РФ для ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури України, є ефективними, оскільки оперують на малих висотах і невидимі для української системи ППО. За його словами, країни Заходу повинні передати Україні літаки типу F-15e, F-16 чи інші західні перехоплювачі для ефективної протидії ударам крилатими ракетами ЗС РФ.

У свою чергу, у парламенті Великобританії депутати як від Консервативної, так і від Лейбористської партії виступили із заявами на підтримку передачі Україні американських літаків типу F-15e, F-16 та інших західних перехоплювачів, необхідних для протидії крилатим ракетам РФ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *