Шольц зробив нову заяву щодо ракет Taurus

Шольц зробив нову заяву щодо ракет Taurus

Фото: Getty Images
Олаф Шольц проти постачання ракет Taurus для України

Контроль над ракетами Taurus можуть забезпечити лише німецькі військові, вважає Олаф Шольц.

Якщо для експлуатації далекобійних крилатих ракет Taurus необхідно залучати німецьких солдатів, то Україна не отримає цю зброю. Таку заяву зробив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє The Guardian у понеділок, 4 березня.

“Ви не можете поставити систему озброєнь, яка має дуже широкий радіус дії, а потім не думати про те, як можна здійснювати контроль над системою озброєнь”, – заявив він.

“І якщо ви хочете мати контроль, і це можливо лише за участі німецьких солдатів, для мене це не може бути й мови”, – додав канцлер.

Нагадаємо, 22 лютого парламент Німеччини ухвалив рішення рекомендувати німецькому уряду надати Україні далекобійну зброю. Тепер рішення за канцлером.

У свою чергу Олаф Шольц минулого тижня заявив, що ФРН не передає Україні ракети Taurus, бо вони можуть вражати цілі у Москві.

Як відомо, Україна ще з минулого року закликає Німеччину розпочати постачання далекобійних ракет Taurus. У німецькій компанії Taurus Systems GmbH заявили, що можуть у найкоротші терміни запустити нове виробництво ракет Taurus.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *