Путін подарував Кім Чен Ину авто

Путін подарував Кім Чен Ину авто

Фото: Getty Images
Кім Чен Ин і Володимир Путін під час зустрічі 13 вересня 2023 року

Сестра північнокорейського лідера заявила, що цей подарунок є свідченням особливих дружніх відносин, між лідерами двох країн.

Глава КНДР Кім Чен Ин отримав від російського диктатора Володимира Путіна автомобіль російського виробництва. Про це повідомило Центральне телеграфне агентство Північної Кореї (ЦТАК).

Зазначається, що подарунок для Кім Чен Ина отримала 18 лютого його сестра, заступник завідувача відділу ЦК Трудової партії Кореї Кім Йо Чжон, а також секретар ЦК ТПК Пак Чон Чхон.

За словами Кім Йо Чжон, цей подарунок “служить ясним свідченням особливих дружніх відносин, встановлених між лідерами двох країн”, і є “найкращим подарунком”.

Марка та модель не вказуються, але відомо, що під час візиту до країни у вересні минулого року лідер КНДР оглянув Aurus. Також відомо, що Кім Чен Ін для пересування часто використовує лімузин Maybach.

Нагадаємо, у вересні минулого року Путін під час зустрічі з Ином подарував йому карабін та рукавичку від космічного скафандра. 

Путін побачив “перспективи” військової співпраці з КНДР

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *