Польща відреагувала на слова Путіна про Гітлера

Польща відреагувала на слова Путіна про Гітлера

Фото: Getty Images
Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський відреагував на заяву Путіна

Глава МЗС Польщі назвав Путіна диктатором і параноїком, заявивши, що РФ вже не вперше звинувачує Польщу у початку Другої світової.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що російський диктатор Володимир Путін вже не вперше звинувачує Польщу, куди вторгся СРСР у 1939 році, у початку Другої світової війни.

“Шокує той факт, що цього разу це дозволяє транслювати американський журналіст”, – наголосив глава польського МЗС.

Сікорський також додав, що Польша вже звикла до параноїдальних обґрунтувань повномасштабного вторгнення в Україну, яке Росія розпочала у 2022 році.

Як повідомляють соцмережі, російський політик та активіст, голова об’єднання Комітет-2024 Сергій Антонов вважає, що в словах Путіна в інтерв’ю Такеру Карлсону про причини нападу Гітлера на Польщу містяться ознаки складу злочину, а саме реабілітація нацизму, вчинена особою з використанням свого службового становища та з використанням засобів масової інформації. Він звернувся до СК Росії з вимогою притягнути Володимира Путіна до відповідальності. Слідчий комітет нібито зареєстрував заяву активіста.

Нагадаємо, сьогодні, 9 лютого, у мережі оприлюднили інтерв’ю російського диктатора Володимира Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону. Путін заявив, що поляки нібито спровокували ватажка нацистської Німеччини Адольфа Гітлера напасти. Він також зазначив, що “Польща виявилася незговірливою і Гітлер не мав іншого вибору”.

У Кремлі прокоментували інтерв’ю Путіна для Карлсона, заявивши, що його “читатимуть і аналізуватимуть не один день”.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *