Маніпуляція та параноя. Реакція на інтерв’ю ПутінаСюжет

Маніпуляція та параноя. Реакція на інтерв ю Путіна

Фото: BBC
Псевдоинтервью Путина

Політики і преса обговорюють інтерв’ю російського диктатора Володимира Путіна, що вийшло напередодні, американському телеведучому Такеру Карлсону.

 
На Заході відреагували на пропагандистські штампи, які Володимир Путін наговорив в інтерв’ю американському пропагандисту Такеру Карлсону. Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак назвав абсолютно безглуздими заяви президента Росії, а канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що це інтерв’ю ще краще переконує, чому союзники мають продовжити підтримку України.
 
Маніпуляції та пропаганда
 
CNN звертає увагу на те, що Карлсон всіляко уникав питань про авторитарний режим у Росії, про розв’язану війну в Україні, загибель безвинних людей, військові злочини. Карлсон надав автократу повну свободу маніпулювати громадськістю та розповідати свою версію історії, якою б недостовірною вона не була.
 
Такер Карлсон не тільки не намагався якось уточнювати улюблені Путіним, але часто не відповідні дійсності посилання до історії, а й місцями просто вбудовувався в наратив російського президента.
 
Звернення до американців
 
На думку європейського видання Politico, у цьому інтерв’ю — передбачуваному та тьмяному — важливе інше: Путін отримав необмежений доступ до величезної американської аудиторії перед виборами в США і не втратив можливості посіяти насіння сумнівів не лише у доцільності американської допомоги Україні, а й у політичній системі США. як такий.
 
Обурення партнерів України
 
Серед іншого Путін договорився до того, що “поляки змусили Гітлера розпочати Другу світову війну”.
 
“Російський диктатор Путін вже не вперше звинувачує Польщу, захоплену СРСР 17.09.1939, у розв’язанні війни. Ми звикли до параноїдальних виправдань вторгнення Росії до України у 2022 році. Що шокує, то це те, що цього разу їх дозволяє собі американський журналіст”, – зазначив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.
 
“Президент Росії глузує з того, що Росія справді творить в Україні, і наводить повністю заплутані пояснення причин цієї війни. Для нас це робить питання ще очевиднішим: ми залишаємося повністю на боці України”, – прокоментував виступ Путіна Олаф Шольц.
 
Ріші Сунак заявив, що Росія здійснила незаконне та неспровоковане вторгнення в Україну.
“Я пишаюся тим, що Великобританія від початку твердо стояла на боці України… Ми не можемо дозволити, щоб така поведінка залишалася без контролю. Це впливає на всю нашу безпеку”, – зазначив він. Сунак додав, що російське вторгнення в Україну вплинуло на рахунки за електроенергію. “І саме тому ми тісно співпрацюємо не лише зі США, а й із союзниками по всьому світу, щоб надати Україні підтримку, необхідну для відображення російського вторгнення”, – зазначив британський прем’єр.
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *