Путін визнав вторгнення в Україну – диктатор назвав речі своїми іменами

Російський диктатор Володимир Путін відкрито визнав, що розпочав війну в Україні з метою окупації нашої країни.

Про це повідомив “Апостроф”.

Під час виступу на форумі “Мала Батьківщина – Сила Росії” Путін знову вибухнув погрозами та образами на адресу України та її союзників.

Читайте також: Потрібно покінчити з Путіним: головні тези виступу Зеленського у Давосі

Зокрема, Путін заявив, що Росія “ніколи не намагалася замахнутися на незалежність України”, але при цьому заявив, що в українців “мозки закомпостовані”.

Також диктатор заявив, що Росія у разі переговорів “не відмовиться від тих завоювань, які було реалізовано за останні півтора роки”. Примітно, що Путін вперше публічно вимовив слово “завоювання”, адже раніше він називав захоплення українських територій “визволенням”.

Він додав, що люди на окупованих територіях “не уявляли себе без Росії, хотіли з нею бути і вже стали її частиною”.

Але це не все: російський диктатор пішов ще далі і назвав українців “дурнями”. За його словами, якби всі переговори відбулися (на умовах Кремля), то “все давно закінчилося б”. Також він пригрозив Україні втратою державності, якщо вона не припинить чинити опір.

Невтішно висловився Путін і про колишнього прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона. Він звинуватив політика в тому, що той начебто “натиснув” на українське керівництво з метою продовження війни.

Не оминув він образами країни Балтії. Він заявив, що росіян, які не бажають вивчати місцеві мови чи виступають за війну, виганяють звідти.

Раніше екс-президент США Дональд Трамп заявив, що “добре ладнає з Путіним” і дуже швидко вирішить ситуацію з війною в Україні.

  • Вас також може зацікавити:

Конгрес готовий допомагати Україні, але є одне “але”: Байдену висунули ультиматум

Грошей немає, час збігає: Білий дім направив Конгресу термінове попередження щодо України

У США загрожують суддям, які зняли Трампа з виборів: ФБР почало розслідування

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *