Роман Бочкала відвідав виробництво бронеавтомобілів LAVR

Український журналіст, волонтер та громадський діяч Роман Бочкала відвідав виробництво бронеавтомобілів LAVR.

Своїми враженнями від побаченого він поділився у фейсбуці.

Бочкала розповідає, що бронеавтомобілі LAVR Titan належать до категорії багатозадачних мінно-стійких машин, що призначені для використання у зонах важких бойових дій. Цей високопрохідний, добре броньований автомобіль, обладнаний засобами вогневого ураження та, за необхідності, іншими опціями. Добре себе зарекомендував під час експлуатації на фронті.

В Україні на броньовики додатково встановлюється кулемет будь-якого калібру в залежності від поставлених завдань. Також можливо додатково оснащувати іншим устаткуванням. Зокрема, ЗУшку Бочкала бачив на власні очі.

Варто додати, що бронемашини LAVR виробляє компанія LAVR International LLC – уповноважений оборонний підрядник уряду США. Компанія займається розробкою індивідуальної броньованої зброї світового класу транспортних засобів. Виробник гарантує, що броня LAVR витримує обстріл зі зброї калібру 5,45 мм та 7,62 мм, а також влучання уламків снарядів під час мінометного чи артилерійського обстрілу. Рівень бронезахисту CEN Level B6/7 або STANAG level II.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *