Іран висловив протест дипломатичному представнику Росії

Іран висловив протест дипломатичному представнику Росії

Фото: IRNA
МЗС Ірану висловило протест на адресу РФ

Тегеран образився на Моску через зміст спільної заяви за підсумками шостої сесії Російсько-Арабського форуму співробітництва.

Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах Росії та висловило протест. Про це непередодні повідомило агентство IRNA.

Зокрема, Тегеран образився на Моску через зміст спільної заяви за підсумками шостої сесії Російсько-Арабського форуму співробітництва на рівні міністрів закордонних справ. В цій заяві містився заклик до мирного вирішення конфлікту між Іраном та ОАЕ щодо трьох островів у Перській затоці.

У розмові з російським дипломатом представники іранського МЗС наголосили на “територіальній цілісності країни”, підкресливши необхідність поваги до суверенітету й територіальної цілісності, а також наголосили, що три острови в Перській затоці назавжди належать Ірану.

“Уряд Ісламської республіки Іран вважає будь-які претензії будь-якої сторони щодо цього неприйнятними”, – заявили в іранському МЗС.

Як відомо, Росія і Іран є союзниками. Зокрема, іранська сторона надає росіянам ударні дрони та іншу зброю з початку повномасштабної війни в Україні.

А місяць тому стало відомо, що Іран отримає російські винищувачі і гелікоптери. Су-35, Мі-28 і Як-130 “точно будуть у розпорядженні Ірану”, стверджують у Тегерані.

Іран погрожує балістикою: чи отримають росіяни нові ракети 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *