РФ придушує незгоду дружин солдатів – МО Британії

РФ придушує незгоду дружин солдатів - МО Британії

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото)
Родичів окупантів в Росії намагаються підкупити або дискредитувати

Правлячий режим Росії намагається підкупити або дискредитувати невдоволених дружин мобілізованих росіян.

Правлячий режим намагається придушити публічну незгоду дружин російських солдатів: шляхом підкупу або ж дискредитації їх в інтернеті. Про це з посиланням на британську розвідку повідомляє Міноборони (МО) Великобританії в Х в суботу, 2 грудня.

“Дослідження незалежних російських ЗМІ та коментарі самих протестуючих дружин свідчать про те, що в останні тижні влада, ймовірно, запропонувала збільшити грошові виплати сім’ям в обмін на утримання від протестів”, – ідеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що 27 листопада одна з відомих онлайн-груп дружин російських мобілізованих опублікувала маніфест проти “безстрокової мобілізації”. Згодом, імовірно, через прокремлівських авторів  на групу начепили “фейковий” попереджувальний ярлик.

“Влада, ймовірно, особливо чутливо реагує на будь-які протести, пов’язані з громадянами, мобілізованими у вересні 2022 року, які вже більше року перебувають на лінії фронту”, – вважають британські розвідники.

Нагадаємо, в Росії щомісяця мобілізують на війну проти України понад 20 тисяч осіб на місяць.

Раніше також повідомлялося, що в Росії в десятки разів підвищать штрафи, пов’язані з мобілізацією

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *