США відреагували на рішення Путіна збільшити армію

США відреагували на рішення Путіна збільшити армію

Фото: Міноборони РФ
Штатна чисельність збройних сил РФ встановлюється на рівні 2 209 130 осіб

Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення штатної чисельності військовослужбовців російської армії на 170 тисяч осіб.

“Путін розкидується людським м’ясом”. Так прокоментував рішення Путіна щодо збільшення чисельності армії РФ координатор Ради з питань нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі під час онлайн-брифінгу, цитує Укрінформ.

“Тут немає сумнівів, що Путін буквально розкидається людським м’ясом, щоби спробувати утримати територію, яку вони незаконно окупували в Україні, а також спробувати захопити ще більше”, – сказав Кірбі. 

У той же час, він зазначив, що ЗСУ багато у чому перевершують росіян, що не можна компенсувати кількістю війська. Так Кірбі підкреслив, що командування української армії а також озброєння, яке мають українці – кращі. 

“Оскільки Путін не може зрівнятися з такою якістю, його відповідь на це полягає в тому, що він просто намагається досягти своїх цілей кількістю тіл, як це відбувалося під Бахмутом. Це лише підкреслює труднощі, з якими росіяни стикаються в Україні й надалі стикатимуться”, – зазначив Кірбі. 

“Тож наша наполеглива рекомендація Путіну полягала б в тому, щоб він відмовився від цього, і взагалі вийшов з України, й тоді йому не доведеться турбуватися про збільшення свого війська”, – додав представник Білого дому.

Нагадаємо, очільник Кремля Володимир Путін підписав закон про федеральний бюджет РФ на 2024 рік,  який раніше прийняла російська Держдума. На “національну оборону” РФ наступного року витратить 10,775 трильйона рублів. Країна-терорист повертається до реалій радянського часу. СРСР у останні роки витрачав на оборону третину свого бюджету.

Як повідомлялося, правлячий режим РФ планує сформувати наступного року у Збройних силах Росії ще один армійський корпус, сім дивізій, 19 бригад, 49 полків та одну флотилію. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *