Група СВІТ АГРО забезпечує собак правоохоронців спецпрепаратами

З початком повномасштабної війни український постачальник кормових добавок та ветеринарних препаратів Торгово-промислова група компаній “СВІТ АГРО” та її акціонери розпочали масштабний Проєкт по забезпеченню службових собак українських правоохоронних органів та військових формувань спеціалізованими препаратами для протипаразитарної обробки.

“Впродовж 2022-23 “СВІТ АГРО” на постійній основі передає Національній Гвардії України, Державній прикордонній службі України, Міжрегіональному центру швидкого реагування ДСНС (м.Ромни), громадській організації “Хвастата банда”, спеціалізовані препарати “Бравекто”, “Скалібор”, “Позатекс” на мільйони гривень” – повідомляє компанія у своєму прес-релізі.

Також Група компаній повідомила про спрямування більше 40 млн грн на закупівлю автомобілів, тепловізорів, дронів, зарядних станцій, засобів особистого захисту, бронежилетів, новітніх систем боротьби із БПЛА та інших необхідних речей для сил оборони України.

“Для потреб військових, Група компаній закупила автомобілі Renault Duster, портативні зарядні станції Eco Flow Delta, більше 1000 бронежилетів та комплектів персонального захисту, продукти харчування та інше” – зазначено в прес-релізі компанії.

Торгово-промислова група компаній “СВІТ АГРО” є лідером в Україні з постачання амінокислот, кормових добавок, ветеринарних препаратів, вакцин, підкислювачів, преміксів та інших продуктів на вітчизняний та світові ринки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *