Китай готовий співпрацювати із США – Сі Цзіньпін

Китай готовий співпрацювати із США - Сі Цзіньпін

Сі Цзіньпін прагне стабілізувати відносини з США

Лідер КНР вважає, що глобальний мир та майбутнє людства залежить від взаєморозуміння Китаю та США.

Китай готовий співпрацювати зі США, оскільки обидві сторони намагаються врегулювати розбіжності та працюють разом, щоб відповісти на глобальні виклики. Про це 25 жовтня заявив лідер КНР Сі Цзіньпін, повідомляє Reuters.
 
За його словами, те, чи зможуть США та Китай знайти “правильний” шлях до порозуміння, “матиме вирішальне значення для світу”.
 
Заклик Сі до більш стабільних двосторонніх зв’язків пролунав напередодні візиту міністра закордонних справ Китаю Ван І до США цього тижня.
 
Візит головного китайського дипломата до США може закласти основу для очікуваної зустрічі між президентом США Джо Байденом і Сі в Сан-Франциско на саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) у листопаді.
 
Кілька високопоставлених американських чиновників, включаючи держсекретаря США Ентоні Блінкена, зустрічалися зі своїми китайськими колегами в Пекіні цього літа.
 
Ключовим пріоритетом США було забезпечення того, щоб інтенсивна конкуренція між двома найбільшими економіками світу та їхні розбіжності з низки питань не переросли в конфлікт.
 
Нагадаємо, Держдепартамент США повідомив, що міністр закордонних справ Китаю відвідає Вашингтон 26-28 жовтня і проведе переговори з держсекретарем Ентоні Блінкеном.

У Сенаті США назвали Китай, Росію та Іран новою “віссю зла”

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *