Розвідка Британії озвучила, про що говоритиме Путін у зверненні

Розвідка Британії озвучила, про що говоритиме Путін у зверненні

Путін планує звернутися до жителів Росії

Промова Путіна може охоплювати такі питання, як соціальна підтримка мобілізованих та їхніх сімей.

Напередодні річниці вторгнення в Україну глава Кремля Володимир Путін має намір звернутися до росіян. Одним із питань можуть бути виплати мобілізованим та їхнім сім’ям. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Зазначається, що лідер російської парламентської групи, яка займається так званою “спеціальною військовою операцією” в Україні, Андрій Турчак днями заявив, що група подала звіт Путіну.

За даними розвідки Британії, звіт охоплюватиме такі питання, як соціальна підтримка мобілізованих та їхніх сімей.

“Ця проблема, ймовірно, стане актуальнішою, якщо відбудеться подальша мобілізація (явна чи неявна). Путін цілком може торкнутися цих питань у своєму зверненні до нації 21 лютого 2023 року”, – припустили у Міноборони Британії.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, росіяни набирають масовку через соцмережі для мітингу-концерту у Лужниках, який заплановано на 22 лютого. Організатори пропонують за участь символічну суму розміром 500 рублів, а також товари з концерту.

Як повідомлялося, У РФ мають намір провести мітинг-концерт у Москві перед роковинами вторгнення в Україну. Крім того, передбачається, що на ньому виступить голова правлячого режиму Володимир Путін.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *