Столтенберг заявив про стратегічні помилки Путіна

Столтенберг заявив про стратегічні помилки Путіна

Фото: Анадолу
Єнс Столтенберг закликає і надалі підтримувати Україну

Успіхів ЗСУ досягнуто завдяки хоробрості та мужності українських солдатів, а також підтримці західних союзників, зазначив генсек НАТО.

Президент Росії Володимир Путін недооцінив мужність українців та підтримку України із боку Заходу. У цьому полягає його стратегічна помилка, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомило напередодні Анадолу.

“Путін допустив низку великих і стратегічних помилок, коли вторгся в Україну. Однією з таких помилок стало те, що він недооцінив українців, їхню мужність, їхню прихильність до боротьби за свою країну та її захисту”, – сказав глава НАТО за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком у Лондоні.

За його словами, “ще одна помилка” Путіна полягала в тому, що він недооцінив здатність союзників і партнерів із НАТО надати дієву підтримку Україні.

“Перемоги та успіхи Збройних сил України досягнуто завдяки хоробрості та мужності українських солдатів. Але, безсумнівно, підтримка, яку вони отримують від Сполученого Королівства, від союзників та партнерів з НАТО, також важлива”, – зазначив Столтенберг.

Він попередив, що “якщо Путін переможе в Україні, це буде не лише катастрофою для українців, а й зробить нас більш уразливими”.

Столтенберг також прокоментував рішення російського командування про відведення військ із Херсона. За його словами, робити остаточні висновки поки що передчасно, оскільки ще слід побачити “що насправді відбувається на місцях”.

Раніше глава ЦРУ Вільям Бернс назвав помилки Путіна. Останньою помилкою російського президента він назвав його переконання в тому, що Росія нібито може виграти у війні на виснаження.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *