Наступ на Київ та ядерний удар – Фельштинський дав прогноз планів Путіна

Росія готує новий наступ на Київ з території Білорусі, а у разі ядерного сценарію також завдасть удару з Білорусі.

Про це в ефірі Апостроф TV сказав Юрій Фельштинський, російсько-американський історик, дослідник та критик путінського режиму.

Росія готує зараз концентрацію військ у Білорусі для повторного наступу на Київ. Я думаю, що це те, що планує зробити Путін до того, як він зрозуміє, що в нього не залишається більше ходів, крім використання ядерної зброї “, – вважає історик.

Читайте також: Що чекає Білорусь у разі вступу у війну з Україною

На його думку, Путін тримає Білорусь незалежною виключно для того, щоби завдавати з території Білорусі ударів ядерною зброєю.

Я далекий від думки, що Путін завдаватиме ядерного удару з території РФ. Бо тоді він буде знищений і це всім зрозуміло і йому, в тому числі. А от якщо він “гібридним” чином завдасть цього удару з Білорусі, то він, звичайно, підставить Білорусь і Лукашенка, але на це йому начхати, а сам він таким чином уникне удару у відповідь“, – сказав Фельштинський.

Як повідомляв “Апостроф”, на територію Білорусі прибули перші військові ешелони з російськими військовослужбовцями у рамках створення спільного угруповання військ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *