США допоможуть Україні повернути її території – Байден

США допоможуть Україні повернути її території - Байден

Фото: politobzor.net
Джо Байден запевнив у подальшій підтримці України

Байден заявив, що США засуджують шахрайську спробу РФ анексувати суверенну українську територію.

 
Президент США Джо Байден заявив, що Штати й надалі підтримуватимуть зусилля України щодо відновлення контролю над захопленими Росією територіями.
 
За його словами, США засуджують шахрайську спробу Росії анексувати суверенну українську територію.
 
“Росія порушує міжнародне право, зневажає Статут Організації Об’єднаних Націй і всюди демонструє свою зневагу до миролюбних народів. Не помиляйтеся: ці дії не мають легітимності. Сполучені Штати завжди поважатимуть міжнародно визнані кордони України. Ми й надалі підтримуватимемо зусилля України щодо відновлення над своєю територією шляхом зміцнення її позицій у військовому та дипломатичному плані, у тому числі за рахунок додаткової допомоги в галузі безпеки на суму 1,1 мільярда доларів, про яку Сполучені Штати оголосили цього тижня”, – заявив Байден.
 
Він зазначив, що у відповідь на спроби анексії Сполучені Штати разом із союзниками та партнерами сьогодні оголошують про нові санкції.
 
“Ці санкції спричинять витрати для фізичних та юридичних осіб – усередині та за межами Росії, які надають політичну або економічну підтримку незаконним спробам змінити статус території України. Ми згуртуємо міжнародне співтовариство, щоб засудити ці кроки та притягнути Росію до відповідальності”, – наголосив президент США.
 
За його словами, Штати продовжать постачати Україні обладнання, яке їй потрібне для самооборони.
 
“Я з нетерпінням чекаю на підписання Конгресом закону, який надасть додаткові 12 мільярдів доларів для підтримки України”, – заявив Байден.
 
Він закликав світ і надалі підтримувати народ України.
 
Нагадаємо, у п’ятницю, 30 вересня, глава Кремля Володимир Путін підписав договори про “приєднання” українських регіонів до РФ.
Президент України Володимир Зеленський сьогодні оголосив про підписання заявки на прискорений вступ до НАТО.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *