Референдуми про приєднання окупованих територій до РФ – Зеленський в ООН закликав до ізоляції Росії

У вівторок, 27 вересня, президент Володимир Зеленський з відеозв’язку виступив у Раді безпеки ООН і закликав до повної ізоляції Росії, яка має намір анексувати окуповані території України, де було проведено незаконні “референдуми”.

“Визнання Росією результатів цього так званого “референдуму” на окупованих територіях означатиме, що з Путіним більше нема про що говорити”, – сказав Зеленський у Раді безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Референдуми” на окупованих територіях: чому Росія так чіпляється за них

Державне російське агентство РІА Новости опублікувало результати незаконних “референдумів” про приєднання до Росії, які чотири дні проходили у самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”, а також в окремих районах Запорізької та Херсонської областей України.

За даними кремлівської пропаганди, в “ДНР” за приєднання до Росії проголосували 98,69% тих, хто брали участь у виборах; у “ЛНР” 97,93%; у Запорізькій області 97,81%; у Херсонській області 96,75%.

Нагадаємо, держсекретар Ентоні Блінкен заявив, що США ніколи не визнають результату псевдореферендуму про приєднання окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей до Росії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *