Україна Шотландія дивитись онлайн – пряма трансляція з Кракова

Сьогодні в Кракові вирішується доля збірної України в Лізі націй. Якщо переможемо Шотландію – вийдемо в елітний дивізіон. Якщо ні – залишимося у дивізіоні B.

“Апостроф” веде онлайн-трансляцію із Кракова.

Також дивіться на нашому сайті пряму відео трансляцію матчу: УКРАЇНА – ШОТЛАНДІЯ ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН.

Нагадаємо, Шотландія випереджає Україну на два очки. Шість днів тому шотландці розгромили Україну з рахунком 3:0.

ЛІГА НАЦІЙ. Дивізіон В. Група 1. Тур 6

Краків, “Краковія”,
Головний арбітр: Тасос Сідіропулос (Греція)

УКРАЇНА – ШОТЛАНДІЯ – 0:0 * перерва

Україна: 12. Андрій Лунін – 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 18. Олександр Тимчик – 6. Тарас Степаненко, 8. Руслан Маліновський, 14. Данило Ігнатенко, 10. Михайло Мудрик – 7. Андрій Ярмоленко (к), 11. Артем Довбик

Запасні: 1. Євген Волинець, 2. Валерій Бондар, 3. Богдан Михайличенко, 4. Сергій Кривцов, 5. Едуард Сарапій, 9. Роман Яремчук, 15. Віктор Циганков, 17. Олександр Піхальонок, 19. Тарас Качараба, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Караваєв, 23. Дмитро Різник

Шотландія: 1. Крейг Гордон – 3. Грег Тейлор, 22. Аарон Гікі, 13. Джек Гендрі, 5. Раян Портеус, 19. Раян Фрейзер – 23. Кенні Маклін, 8. Каллум Макгрегор, 20. Раян Джек, 7. Джон Макгінн (к) – 10. Че Адамс,

Запасні: 2. Деклан Галлахер, 6. Стівен Кінгслі, 9. Ліндон Дайкс, 11. Раян Крісті, 12. Ліам Келлі, 14. Біллі Гілмор, 15. Баррі Маккей, 16. Ентоні Ролстон, 17. Стюарт Армстронг, 18. Джош Дойг, 21. Роббі Маккрорі

_____________________________________________________

45+2 хв. перший тайм завершується під акомпанемент скандування “Україна, Україна”

45 хв. під кінець тайму вже наша команда притисла гостей до воріт

43 хв. справа Тимчик виконав гостру подачу – рикошет від голови захисника і м’яч ледь не влетів у дальню дев’ятку

42 хв. Степаненко пробив зльоту метрів з 20-ти – повз ворота

40 хв. Миколенко зліва вирізав передачу на ліву стійку на Маліновського, але той з робочої лівої ноги пробив дуже неточно

39 хв. Довбик на лівому фланзі накрутив захисника і намагався виконати пас на Мудрика, але захисник гостей зіграв на перехопленні

36 хв. знову Довбик втік сам на сам і знову програв дуель голкіперу. До того ж, форвард перебував в офсайді

35 хв. Степаненко замикав подачу з кутового, але його удару головою забракло влучності

32 хв. після подачі з кутового і серії рикошетів м’яч відскочив до Джека і той пробив метрів з п’яти – м’яч просвистів над поперечиною

29 хв. а зараз на стадіоні “Краковія” лунає хіт всіх часів і народів “путін – х**ло”

28 хв. вже третя жовта у нас. Тепер Ігнатенко дуже грубо зіграв проти Джека

26 хв. Сідіропулос побіг дивитися VAR. І немає пенальті – як виявилося, Тарас зіграв головою, а не рукою

25 хв. ой! Пенальті. Степаненко після прострілу Фрейзера рукою грає у карному майданчику

24 хв. Фрейзер б’є зі штрафного – м’яч на ближній стійці зупинив Довбик

23 хв. а тепер Ярмоленко збив Макліна і у гостей небезпечний штрафний

22 хв. Довбик! Форвард “Дніпра” втік один на один з Гордоном, але програв дуель голкіперу. Намагався лівою закрутити м’яч у дальній кут, але шотландський голкіпер спокійно піймав м’яч

21 хв. Довбик вирішив пробити з гострого кута зліва – дуже неточно

20 хв. шотландці притисли нас до воріт. Дуже високо пресингують гості

17 хв. Макгінн зі штрафного виконав подачу за межі поля

16 хв. Мудрик грубо зіграв проти Гікі

13 хв. трибуни сьогодні несамовито підтримують “синьо-жовтих”. Зараз скандують “Україна – вперед”

10 хв. Тимчик вирішив забити майже з нульового кута. У площину пробив, але Гордон спокійно піймав м’яч

8 хв. Ярмоленко! Як же так. Мудрик виконав ідеальну передачу зліва на капітана, а форвард “Аль Ахлі” з кількох метрів не влучив у порожні ворота, запустивши м’яч на трибуну

6 хв. трибуни перегукуються “Слава України – Героям слава”, а от футболісти нашої збірної поки не можуть налагодити взаємодії на полі

2 хв. гості ледь не забили. Маклін скинув м’яч на Адамса, а той пробив з 10-ти метрів у ближній кут – Лунін відбив на кутовий

21:45. гра розпочалась

21:44. зараз у Кракові невеликий дощ

21:43. на трибунах сьогодні аншлаг. Переважна більшість вболівальників – “синьо-жовтих”

21:41. футболісти вже на полі – слухаємо національні гімни Шотландії та України

21:09. сьогодні у складах команд чимало змін у порівнянні з матчем, який відбувся минулої середи

21:08. менш ніж за годину у Кракові почнеться гра між збірними України і Шотландії, в якій розігрується путівка до елітного дивізіону Ліги націй

21:01. Доброго вечора у Кракові, ми з України!