Вірменія Україна – дивитись онлайн матч

Збірна України у п’ятому турі Ліги націй грає на виїзді із командою Вірменії.

“Апостроф” веде онлайн-трансляцію з Єревану.

Також дивіться на нашому сайті відео трансляцію з Єревану: ВІРМЕНІЯ – УКРАЇНА ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН МАТЧ.

Нагадаємо, Україна посідає друге місце у групі. Сьогодні команді Олександра Петракова необхідно набирати три очки, щоб продовжувати боротьбу за вихід до елітного дивізіону Ліги націй.

ЛІГА НАЦІЙ. 5-й тур. Група 1

Єреван. Республіканський стадіон
Головний арбітр: Жоау Піньйєру (Португалія)

ВІРМЕНІЯ – УКРАЇНА – 0:3 * другий тайм

0:1 Олександр Тимчик, 22′
0:2 Олександр Зубков, 57′
0:3 Артем Довбик, 69′

Вірменія: 1. Давід Юрченко – 2. Андре Чалішир, 5. Артак Григорян, 7. Хорен Байрамян, 10. Лукас Зелараян, 11. Тігран Барсегян, 15. Грайр Мкоян (к), 19. Оганес Амбарцумян, 20. Артак Дашян, 22. Жирайр Маргарян, 23. Ваган Бічахчян (14. Оганес Арутюнян, 46′)

Запасні: 3. Стьопа Мкртчян, 4. Тарон Восканян, 6. Жорді Монрой, 8. Карен Мурадян, 9. Артур Серобян, 12. Станіслав Бучнєв, 13. Сероб Галстян, 16. Арсен Бегларян, 17. Акоп Акопян, 18. Жирайр Шагоян, 21. Сергей Мкртчян

Україна: 12. Андрій Лунін – 19. Тарас Качараба, 4. Сергій Кривцов, 13. Ілля Забарний, 16. Віталій Миколенко – 14. Данило Ігнатенко, 5. Сергій Сидорчук (к) (17. Олександр Піхальонок, 46′), 18. Олександр Тимчик, 15. Віктор Циганков (7. Андрій Ярмоленко, 66′), 20. Олександр Зубков – 9. Роман Яремчук (11. Артем Довбик, 66′)

Запасні: 1. Євген Волинець, 2. Валерій Бондар, 3. Богдан Михайличенко, 6. Тарас Степаненко, 8. Руслан Маліновський, 10. Михайло Мудрик, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник

________________________________________________________

69 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ – Довбик

66 хв. подвійна заміна у наших: Довбик і Ярмоленко вийшли замість Яремчука і Циганкова

66 хв. Зелараян пробив з 20-ти метрів – м’яч просвистів над поперечиною

64 хв. Циганков пробив з-за меж карного майданчика – зовсім трохи забракло динамівцю до результативного удару

63 хв. друга заміна у господарів

61 хв. Яремчук справа гостро прострілив – але Зубков з Циганковим не зуміли переправити м’яч у ворота

61 хв. грубо проти Арутюняна зіграв Кривцов

60 хв. Циганков намагався з гострого кута справа закинути м’яч за шиворот голкіперу – невеликий рикошет і м’яч полетів над поперечиною

57 хв. Тимчик справа виконав передачу низом на лінію 11 метрової позначки, а Зубков у дотик пробив у ліву дев’ятку

57 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ – Зубков

55 хв. Барсегян втік один на один з Луніном, не зміг виграти дуель у голкіпера. До того ж, лайнсмен підняв прапорець – офсайд

51 хв. Зубков невдало виконав подачу з лівого флангу – м’яч полетів в аут

50 хв. Барсегян пробив ножицями з гострого кута – м’яч піймав Лунін

48 хв. після розіграшу кутового Амбарцумян пробив головою – схибив

46 хв. Олександр Петраков і Хоакін Капаррос зробили по одній заміні в перерві: у нас замість Сидорчука вийшов Піхальонок. А у вірмен з’явився Арутюнян

17:04. у Єревані розпочинається друга половина гри

45+1 хв. перший тайм завершується. Відпочиваємо 15 хвилин

40 хв. б’є Зелараян – повз ворота. Лукас намагався поцілити у лівий кут, але схибив приблизно на метр

40 хв. Ігнатенко завалив Барсегяна – небезпечний штрайний у господарів

39 хв. штрафний у господарів. 30 метрів до воріт. Зелараян подає – захисники виграють боротьбу у повітрі

37 хв. Кривцов заблокував удар Бічахчяна з 10 метрів

32 хв. Барсегян пробив з-за меж карного майданчика – невеликий рикошет і кутовий

31 хв. у центрі поля Сидорчук грубо зіграв проти Григоряна

22 хв. класну атаку провели українці. Зліва Миколенко віддав у карний майданчик на Циганкова, той віддав коротку передачу на хід Зубкову, а Олександр прострелив на дальній кут на тезку Тимчика – динамівець у падінні відправив м’яч у порожні ворота

22 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ – Тимчик

20 хв. Миколенко виконав ідеальну передачу з глибини на Циганкова, той пробив з правого кута воротарського майданчика у ближній воротарський кут – і Юрченко відбив м’яч на кутовий

18 хв. Циганков пробив здалеку низом – повз ворота

14 хв. Лунін зреагував на дальній удар Бачіхчяна, відбивши складний м’яч

9 хв. кутовий у наших. Подає Циганков – захисники вибили м’яч. Атака другим темпом – навісну передачу виконує Миколенко і знову повітря виграли господарі

8 хв. знову контра відменів. Цього разу Бічахчян втік від захисників і пробив у ближній кут. Рикошет від Качараби. До того ж, лайнсмен підняв прапорець – форвард господарів був у офсайді

5 хв. контратака господарів. Селараян втік від захисників, увірвався в карний майданчик і з десяти метрів цілив у дальній кут. Лунін у стрибку відбив м’яч

3 хв. Циганков на чужій половині поля у боротьбі за м’яч ліктем вдарив в обличчя Байрамяна

16:02. гра розпочалася

16:02: сьогодні Олександр Петраков змінив всіх гравців стартової 11-ки

15:56. команди виходять на поле. Слухаємо національні гімни України та Вірменії

15:51. вболівальників сьогодні не дуже багато. Трибуни заповнені приблизно на третину. Але люди ще йдуть

15:47. лічені хвилини до початку гри. Сьогодні тут, у Єревані, комфортна погода. Термометр зараз показує +26. Переважно хмарно

15:35. сьогодні десята гра між збірними України і Вірменії. У попередніх дев’яти матчах шість перемог в активі “синьо-жовтих” і три гри завершилися внічию

15:11. турнірне становище у групі 1 після чотирьох турів

15:05. форма команд на сьогоднішню гру. Наша збірна гратиме у жовтих кольорах

15:01. Доброго дня, ми з України!