Міністр економіки України: як Тимофій Милованов мріє підняти пенсії і зарплати українцям

1. Як складалася кар’єра Тимофія Милованова2. Особисте життя3. Політичні погляди та суспільна позиція

29 серпня Милованов Тимофій був обраний главою Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. В Україні про нього заговорили після того як, спільно з KSE він провів навчальний інтенсив для Зе-команди.

До одержання посади міністра був доктором філософії, викладав у Піттсбургському університеті, керував Київською Школою Економіки (KSE).

День народження: 18 березня 1975

Після закінчення школи з фізико-математичним ухилом Тимофій Милованов поступив в Київський політех на факультет менеджменту. Паралельно навчався в Національному Університеті «Києво-Могилянська академія». Подальше навчання пройшло у Сполучених Штатах Америки в університеті Вісконсін-Медісон.

1999 – отримує ступінь магістра в EERC в Києві (школа економіки)

2004 – володар докторської економічного ступеня (PhD).

Як складалася кар’єра Тимофія Милованова

Освіта, яка отримана за кордоном, дозволила майбутньому політику навчати студентів в Пенсильванському університеті, університеті Пітсбурга, Бонна. Також Тимофій Милованов займався науковою діяльністю. Він був дослідником теорій гри, контрактів, інституційного дизайну.

Тимофій Милованов

Тимофій Милованов – один з засновників платформи VoxUkraine. Вона збирає економістів, як з України, так і з-за кордону. Платформа VoxUkraine була створена з метою збільшення кількості дискусій на економічну тематику, незалежної оцінки реформ у даній сфері. Внаслідок чого збільшиться якість прийнятих рішень, що позитивно відіб’ється на якості життя людей в Україні.

Працює платформа VoxUkraine за принципом «відкритого» блогу. Кожен бажаючий може написати статтю на тему економіки. При затвердженні матеріалу редакторами, вона буде опублікована на сторінках порталу.

2016 – член Ради Національного банку України (НБУ), заступник Голови Ради в Україні.

Милованов організував тижневий тренінг «Слуги народу» у місті Трускавець. Навчання проводила KSE. Тимофій Мілованов розповідав, що навчання було досить ефективним, але, на жаль, не для всіх депутатів. Деякі учасники партії пропускали уроки, насолоджувалися оплаченим відпочинком і не брали участі в тренінгу.

29 серпня 2019 року в Києві був підписаний указ про призначення Милованова Міністром економіки і аграрної політики України. На своїй сторінці в Facebook він написав:

«Мене призначено Міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Найбільша мета економіста полягає в тому, щоб бути корисним державі. Саме для цього створюються усі наукові праці та присвячуються рокі академічній та практичній діяльності. Для мене честь та привілей долучитися до змін на посаді міністра економіки України. Я зроблю усе можливе для економічного зростання України. Я буду залишатись почесним президентом Київської Школи Економіки – це звання, а не посада».

Тимофій Милованов

На своєму посту міністр хоче, щоб в Україні зросли зарплати і пенсії, з’явилася можливість заробляти і відкладати заощадження. Україна – одна з країн, де проживають люди з величезним потенціалом і вони гідні кращого життя. Справа тільки за державою і політиками, що стоять у влади.

6 вересня Тимофію Милованову було призначено 3-х заступників: Павла Кухту (приватизація державних підприємств та управління держмайном), Тараса Висоцького (питання аграрної політики), Тараса Качку (відповідальний за вихід української продукції на зовнішній ринок).

11 вересня Світлана Панаіотіді призначена заступником міністра з питань оборони і безпеки, впровадження антимонопольних політик.

18 вересня новим заступником міністра економіки був призначений Сергій Ніколайчук (відповідає за макроекономічний аналіз і прогнозування), а Пітер Телюк став головним позаштатним радником міністра (17 вересня).

«Я радий повідомити про призначення Пітера Телюка моїм старшим радником з питань інвестицій, приватизації та управління. Пітер має ґрунтовні знання з економіки, управління і права, а також понад 25 років досвіду роботи у приватному секторі в Україні та США. Я сподіваюся на експертну допомогу Пітера в просуванні нашої програми реформ і побудові сильної української економіки»

Особисте життя

На даний момент дружини і дітей у міністра економіки немає. Відомо, що в 2004 році він одружився на громадянці США, але в 2008 році шлюб розпався. Милованов прокоментував цей факт так: «У мене важкий характер і щільний графік роботи. Жодна дружина не витримає такого. Так і живу я в Києві, то за кордоном».

Політичні погляди та суспільна позиція

Новий міністр економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства України дотримується ліберальних поглядів. Він закликає до зменшення державної ролі в економіці країни, так як вважає, що держава краде, є непрофесійним в економічних питаннях. Краще робити все самостійно, тоді можна чекати позитивного результату.

Мілованов також підтримав ідею накладення штрафів на ФОП.

Тимофій Милованов

«Физические лица-предприниматели накладывают тень на экономику и препятствуют финансовому развитию страны. Уклоняются от уплаты налогов» – написав міністр на своїй сторінці в Фейсбук.

Взагалі, політик часто в соціальних мережах піднімає і виносить на обговорення важливі теми, починаючи від новин і закінчуючи реформами. Які в нього цілі і плани на посаді міністра розвитку економіки – на даний момент точно не відомо.

 

Теми: # тимофій милованов дружина, # Міністр, # кабінет міністрів україни, # міністр економіки україни

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *