Кадрові чистки в Нацгвардії – Зеленський звільнив заступника командувача

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення заступника командувача Національної гвардії Ярослава Сподара.

Документ опублікований на офіційному порталі глави держави.

Указ про звільнення заступника командувача НГУ по роботі з особовим складом Ярослава Сподара було підписано Володимиром Зеленським у п’ятницю, 26 серпня. Причина відставки топ-офіцера на сайті глави держави не вказується.

Варто зазначити, що Ярослав Сподар обійняв посаду замкомандувача Нацгвардії з роботи з особовим складом у травні 2014 року. Через три роки топ-офіцеру було присвоєно військове звання генерал-лейтенанта.

Ярослав Сподар народився на Житомирщині. 1992 року він закінчив Донецьке вище військово-політичне училище інженерних військ та військ зв’язку, а через вісім років – Військовий гуманітарний інститут Національної академії оборони України. Ярослав Сподар також очолював управління виховної роботи ГУ внутрішніх військ МВС та відділ комплектування та проходження служби офіцерським складом Академії внутрішніх військ. За досягнення під час військової служби топ-офіцер нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня.

Раніше ми розповідали, що президент Володимир Зеленський призначив нового командувача силами територіальної оборони України. Топ-посаду, згідно з указом, отримав генерал-майор Ігор Танцюра.

Також повідомлялося, що Володимир Зеленський призначив Віктора Хоренка новим командувачем Сил спецоперацій ЗСУ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *