Вбивство Путіна можливе після застосування Росією ядерної зброї – Піонтковський

На погрози президента РФ Володимира Путіна про використання ядерної зброї Захід відповів доступною і звичною для вихованця пітерського підворіття мовою сили, що в такому разі його буде ліквідовано. Тепер він шукає нові шляхи для ядерної катастрофи.

Про це у коментарі “Апострофу” розповів російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський.

За його словами, Росія займається ядерним шантажем 15 років, західні країни були змушені опуститися на рівень погроз у відповідь. Глава Кремля зрозумів таку мову і вирішив вдатися до хитрощів – влаштувати ядерну катастрофу на Запорізькій АЕС “українськими” ракетами.

“З боку Великої Британії та США – двох ядерних держав, гарантів територіальної цілісності України за Будапештським меморандумом – дуже дослівно Путіну пояснили і публічно, і не публічно доступною і звичною вихованцю пітерського підворіття мовою, що у разі використання ядерної зброї, у відповідь на удар його просто уб’ють. Таку мову розуміє. І у плані ядерного шантажу він перемкнувся на загрозу Запорізькій АЕС “українськими” ракетами. Тобто ядерну катастрофу я влаштую вам, але це не я, а самі українці. Це його остання лінія оборони. Не знаю, які ще він запропонує відповіді на вихід за червоні лінії”, – зауважив політолог.

Він розповів також, що Путіну не вдалося домовитися про розміщення ядерної зброї на території Білорусі, щоб у підсумку – списати все на Олександра Лукашенка. Тож тепер планує висадити в повітря ЗАЕС нібито “руками українців”.

“Тільки-но йому сказали, що за ядерний напад його особисто вб’ють, він почав шукати шляхи обходу цієї загрози. Пам’ятайте, два місяці тому він викликав Лукашенка, який почав просити розмістити ядерну зброю на території Білорусі. Путін розглядав такий варіант, що поставивши боєголовки на білоруську територію, можна вдарити звідти. І не він винен, а Лукашенко. Але йому пояснили, що це також не пройде. Тепер він думає, як висадити в повітря Запорізьку АЕС, списавши це на українців”, – наголосив Андрій Піонтковський.

Більше читайте у матеріалі “Апострофа”: Путін обома ручками чіпляється за життя, але скоро росіянам покажуть танець маленьких лебедів – Андрій Піонтковський

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *