Реал Айтрахт дивитися онлайн – пряма трансляція Megogo Матч ТФ футбол відео

У матчі за Суперкубок Європи зустрічаються мадридський “Реал” та “Айнтрахт” із Франкфурта.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Гельсінкі. Початок матчу – о 22:00.

Нагадаємо, “Реал” минулого сезону виграв Лігу чемпіонів (1:0 з “Ліверпулем”), а “Айнтрахт” став переможцем Ліги Європи (1:1, 5:4 по пенальті з “Рейнджерс”).

Королівський клуб є чотириразовим переможцем Суперкубка, ще три матчі “Реал” програв. А ось “Айнтрахт” вперше побореться за трофей.

До заявки “Реала” на фінал потрапив і український голкіпер Андрій Лунін. Чи довірить йому Карло Анчелотті місце у воротах – дізнаємось сьогодні ввечері.

СУПЕРКУБОК ЄВРОПИ

Гельсінкі. Олімпійський стадіон
Головний арбітр: Майкл Олівер (Англія)

РЕАЛ Мадрид – АЙНТРАХТ Франкфурт – 2:0 * другий тайм

1:0 Давид Алаба, 38′

2:0 Карім Бензема, 65′

Реал: 1. Куртуа – 2. Карвахаль (22. Рюдігер, 85′), 3. Едер Мілітао, 4. Алаба, 23. Менді – 10. Модріч (21. Родріго, 66′), 14. Каземіро, 8. Кроос (18. Чуамені, 85′) – 15. Вальверде (25. Камавінга, 76′), 9. Бензема (к), 20. Вінісіус Жуніор (19. Себальос, 85′)

Запасні: 13. Лунін – 5. Вальєхо, 6. Начо, 7. Азар, 11. Асенсіо, 17. Лукас Васкес, 24. Діас

Айнтрахт: 1 Трапп – 25. Ленц, 2. Н’Діка, 35. Тута, 18. Туре (21. Аларіо, 70′), 36. Кнауфф – 17. Роде (к) (27. Гьотце, 57′), 8. Соу – 29. Ліндстрем (9. Коло, 57′), 19. Борре, 15. Камада

Запасні: 31. Граль, 40. Рамай – 5. Смолчіч, 6. Якіч, 11. Аліду, 20. Хасебе, 22. Чендлер, 23. Хеуге

________________________________________________________________

87 хв. стандарт у німців на правому фланзі атаки. Коло з гострого кута спробував закрутити м’яч у дальню дев’ятку, але не влучив

85 хв. потрійна заміна Королівського клубу: замість Вінісіуса, Крооса і Карвахаля вийшли Дані Себальос, Орельєн Чуамені і Антоніо Рюдігер

81 хв. атака “Айнтрахта”. Кнауфф падає після брудного підкату Родріго перед карним майданчиком “Реалу”. Олівер не свистить. “Реал” біжить у контратаку – Бензема виводить на удар Крооса, але німець б’є неточно. Трибуни свистять, бо “Реал” побіг в атаку, коли Кнауфф корчився від болю

76 хв. друга заміна від Анчелотті. Камавінга вийшов замість Вальверде

72 хв. міг і третій забивати “Реал”. Але спершу Родріго замешкався з ударом, а за мить Бензема був в хорошій позиції, міг бити сам, але вирішив віддати м’яч Карвахалю, але захисник блокував пас

70 хв. вже третя заміна у німців. Лукас Аларіо міняє Туре. Ва-банк йде Олівер Гласнер, міняючи захисника на форварда

66 хв. Анчелотті робить першу заміну. Замість Модріча вийшов Родріго

65 хв. Мілітао з центра кинув у прорив по лівому флангу Вінісіуса, той добіг до карного майданчика і віддав пас в центр на Бензема, а Карім ударом в дотик по центру пробив Траппа. Німецький голкіпер до м’яча доторкнувся, але не зміг відбити удар

65 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ – Бензема

64 хв. Кнауфф у карному майданчику пройшов трьох гравців “Реалу” і з носка пробив у ближній кут – Куртуа ловить м’яч

61 хв. поперечина рятує німців після класного удару Каземіро з 18-ти метрів

60 хв. гаряче на половині поля “Айнтрахта”. Дуже тисне “Реал”

58 хв. подвійна заміна номінальних гостей: замість Роде і Ліндстрема вийшли Матіо Гьотце і Коло Рендаль

55 хв. Вінісіус по центру метрів з 15-ти б’є. Трапп рятує “Айнтрахт”

51 хв. контратака німців три в три. Ліндстрем пролетів справа, увірвався в карний майданчик, а от віддати прицільну передачу не зміг. Данця накрив захисник

50 хв. мадридці контролюють м’яч, але до воріт не підходять. Німці поки ніяк не можуть зачепитися за м’яч

46 хв. німці розіграли м’яч у центрі

23:04. повертаємося на “Олімпіаштадіон”, де за хвилину розпочнеться другий тайм

22:48. у першому таймі обидві команди продемонстрували цікавий футбол. “Реал” створив біля воріт Траппа більше, тож перевага Королівського клубу є закономірною. Але й у німців шанси є. Тож чекаємо і у другому таймі цікавої і результативної гри

45+1 хв. завершено перший тайм

42 хв. дальній удар Каземіро – в руки Траппу

41 хв. міг “Реал” забивати другий м’яч, але Бензема схибив. Кроос справа віддав передачу у карний майданчик на француза, той першим дотиком прийняв м’яч, а другим пробив – поруч зі стійкою

39 хв. і ледь не зрівняв “Айнтрахт”. Удар Борре заблокував Алаба. Гравець “Айнтрахту” сигналізував, що австрієць зіграв рукою, але VAR руки не помітив

38 хв. Кроос подає з кутовового. Бензема виграв повітря і відправив м’яча до правої стійки, де Каземіро перестрибнув у повітрі захисника і скинув м’яч у воротарський майданчик на Алабу, який з кількох метрів розстріляв порожні ворота

38 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООЛ – Алаба

37 хв. Вінісіус отримав м’яч на лівому фланзі, увірвався в карний майданчик і пробив у дальній нижній кут – Трапп перевів м’яч на кутовий

34 хв. серія подач у карний майданчик німців – та раз-по-раз захисники вибивали м’яча головою

24 хв. Кнауфф метрів з 10-ти справа бив у ближній кут. Куртуа знову рятує “Реал”

20 хв. оце так гра. Команди обмінялися гольовими моментами

17 хв. супершанс у “Реала”. Швидка атака. Справа простріл в карний майданчик, Бензема міг бити сам, але віддав пас Вінісіусу. Бразилець бив, здавалося б, напевне, але м’яч з порожніх воріт вибив Кнауфф

16 хв. Кросс намагався вивести на удар Менді, але захисник “Айнтрахта” випередив свого візаві з “Реалу”

14 хв. і знову провал оборони “Реала”. Камада вискочив на побачення з Куртуа, але програв дуель голкіперу

12 хв. а от і момент. У німців. Ліндстрем вийшов один на один справа і пробив у ближній кут. Куртуа відбив удар. Але навіть якби данець забив, гол би не зарахували, оскільки лайнсмен підняв прапорець – офсайд

22:10. зазирнемо в історію. Сьогодні не перша гра “Реала” та “Айнтрахта”. Але попередня гра між командами відбулась у… 1960 році. Тоді “Реал” переміг німців у найбільш видовищному фіналі Кубка чемпіонів. Гра у Глазго завершилася з рахунком 7:3. До та після цього команди між собою не зустрічалися.

8 хв. кутовий у іспанців справа. Кроос подає – дуже невдало

8 хв. поки команди грають без воріт. Ініціативою володіє “Реал”, але до воріт Траппа мадридці не доходять

4 хв. вид Олімпіаштадіону з висоти пташиного польоту

2 хв. іспанці спробували взяти м’яч під контроль, але франкфуртці одразу ж агресивно зіграли в обороні і перехопили м’яч

22:01. Майкл Олівер дає стартовий свисток. Королівський клуб починає з центру поля

21:54. команди на полі. Слухаємо гімн Суперкубка

21:49. а тепер співають сектори “Айнтрахту”. Послухаємо гімн німецького клубу

21:49. Андрій Лунін починає гру на лаві для запасних

21:48. на трибунах сьогодні аншлаг. Візуально більше вболівальників “Реалу”. Саме зараз звучить гімн “Реалу” і стадіон співає в унісон

18:01. доброго вечора, ми з України! Та сьогодні ми завітали до столиці Фінляндії на матч за Суперкубок Європи між Королівським “Реалом” та німецьким “Айнтрахтом” з міста Франкфурт-на-Майні.