Курт Волкер закликав протидіяти гібридним небезпекам від РФ

В ході конвенційної війни Росії проти України російські гібридні операції залишаються поза фокусом уваги, тому необхідно виробити власну проактивну стратегію та посилити протидію таким гібридним активностям РФ.

Про це у коментарі Guildhall заявив Надзвичайний та Повноважний посол США Курт Волкер.

“Передусім хотів би сказати, що ви маєте рацію (гібридні операції РФ залишаються поза фокусом під час війни), в Росії концепція війни повного спектру. Це не лише війна артилерій, те, що відбувається на півдні та сході, це війна економічна, війна проти українського експорту, проти енергетики України, це війна в інформаційному просторі, війна для поділу Європи зсередини, зокрема через блокування постачання енергоресурсів до Європи, це те, що вони намагаються робити у США. Росія проводить активність повного спектру”, – заявив посол.

Надзвичайний і Повноважний посол США наголосив, що Україна та Захід також повинні мислити та діяти у форматі війни повного спектру, але ще не перебудували мислення відповідним чином.

“Я не бачу, що наше мислення вже приведене у відповідний стан, але ми маємо зробити це”, – зазначив він.

Відповідаючи на запитання, чи необхідно посилити протидію російським гібридним операціям, Курт Волкер відповів ствердно, наголосивши, що в цьому питанні потрібна проактивна стратегія.

“Так (ми маємо посилити нашу протидію гібридним операціям РФ), але не ганятися за кроликом у кожній норі. Я вважаю, що тут ми могли б мислити стратегічно – визначити, що для нас важливо і яка наша проактивна стратегія для досягнення наших цілей”, – підсумував Надзвичайний і Повноважний посол США.

Нагадаємо, Надзвичайний та Повноважний посол США Курт Волкер прибув із візитом в Україну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *