Анатолій Захаренко вийшов на волю – чому суд відпустив житомирського стрільця

27 липня суд відпустив під домашній арешт “житомирського стрільця” Анатолія Захаренка, який у травні 2020 року вбив сімох своїх знайомих з мисливської рушниці. Таке рішення винесли, за словами захисту, через стан здоров’я обвинуваченого.

Про це повідомили рідні одного із вбитих, нацгвардійця Віталія Вульчина.

“Адвокати Захаренка проштовхнули зміну запобіжного захисту з тримання під вартою на домашній арешт, посилаючись нібито на незадовільний стан Захаренка Анатолія, який два роки тому підло вночі вбив мого батька – старшого сержанта НГУ Вульчина Віталія – та шістьох його побратимів”, – написав син вбитого Віталія Вульчина.

Загиблі від рук Анатолія ЗахаренкаФото: Макс Син / Facebook

Водночас обвинувачений Захаренко подавав клопотання про те, щоб його випустили воювати, але також заявляв про серйозні проблеми із здоров’ям, зокрема, адвокати обвинуваченого свідчить про інфаркт у “житомирського стрільця”, наслідки якого не можуть лікувати в СІЗО.

“Ми до останнього не вірили, що це відбудеться, але та сторона методично декілька місяців зривала та затягувала засідання, тож розгляд по справі не відбувався. Варіанти скарг на здоров’я були різні, це був цирк, але сьогодні таки вбивця домігся того, чого прагнув найбільше”, – написала дружина загиблого Інна Вульчин.

Анатолій ЗахаренкоФото: Інна Вульчин / Facebook

Нагадаємо, що 59-річний виходець із Росії Анатолій Захарченко 22 травня 2020 року в селі Новоселиця Житомирської області розстріляв з мисливської рушниці (полював у російській тайзі на диких тварин) сімох своїх знайомих, серед яких були військові, нацгвардійці, працівник Національного авіаційного університету.

Читайте також матеріал “Апострофа”: Масовий розстріл у Житомирській області: всі подробиці резонансної НП

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *