По якому каналу Фенербахче Динамо – де дивитися матч, список відео трансляцій

У середу, 27 липня, у Стамбулі відбудеться матч у відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським “Динамо” і турецьким “Фенербахче”. Початок зустрічі – о 20:00.

Українські шанувальники футболу зможуть побачити гру в ефірі телеканалів Setanta Sports 1 і Setanta Sports Ukraine.

Також традиційно онлайн-трансляцію матчу проведе “Апостроф”.

Нагадаємо, минулої середи “Динамо” і “Фенербахче” зіграли у нульову нічию. Переможець дуелі вийде до третього кваліфікаційного раунду ЛЧ, а переможена команда відправиться у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

Цікаво, що з “Фенербахче” динамівці до цього протистояння зіграли чотири гри у Лізі чемпіонів – 2 перемоги і 2 нічиїх. Дві попередні гри завершувалися нічиєю. Цього разу нічиєї бути не може. Якщо після 90 хвилин буде нічийний рахунок, то буде додатковий час. Якщо й після 120 хвилин на табло буде нічия, долю зустрічі вирішить серія пенальті.