Григорій Козловський прокоментував рішення про початок футбольних змагань

Почесний президент футбольного клубу “Рух” (Львів) Григорій Козловський поділився думками щодо старту нового сезону.

Зокрема він відзначив символічність, що старт нового чемпіонату запланований на 23 серпня, і подякував захисникам України.

“З великою радістю прочитав інформацію від міністра спорту Вадима Гутцайта про те, що старт нового чемпіонату запланований на 23 серпня. По-перше, ми маємо вже конкретику. По-друге, ця дата є дуже символічною, адже український футбол повернеться на стадіони у день народження українського прапора і напередодні Дня Незалежності. Таким чином наша футбольна спільнота та вся країна демонструє усім нашу стійкість та непохитність. Попри усі спроби росії знищити нас Україна була, є і буде. І все це завдяки героїзму наших воїнів, їхнім подвигам. Низький уклін кожному, бо завдяки їм ми продовжуємо будувати плани на майбутнє, в тому числі, відновлювати спортивне життя в Україні”, – прокоментував він.

Також Григорій Козловський виразив згоду із рішенням проводити футбольний чемпіонат саме на території України.

“Так, це буде нелегкий сезон, але водночас і особливий. Наші футболісти гратимуть в Україні, і це єдине правильне рішення. Таким чином клуби продемонструють єдність з українським народом. На жаль, на стадіонах не буде вболівальників, тим не менше потрібно зробити усе можливе, аби українці мали змогу дивитися матчі по телебаченню чи інтернеті. Попереду в нас багато приємних клопотів. З нетерпінням очікую на старт чемпіонату Української Прем’єр-ліги”, – зазначив почесний президент ФК “Рух”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *