Група компаній FINANCIERE розповіла про допомогу ЗСУ та біженцям

Підтримка Збройних сил України, сил територіальної оборони, тимчасово переміщених осіб, лікарень від групи компаній FINANCIERE становить вже понад 22 млн гривень.

“Ми постійно допомагаємо Україні та українському народу наближати перемогу у цій несправедливій і жорстокій війні. Наша підтримка Збройних сил України, сил територіальної оборони, тимчасово переміщених осіб, лікарень та медиків становить вже понад 22 млн гривень”, – повідомила пресслужба групи компаній.

З 24 лютого 2022 року Збройним силам України було перераховано 16,594 млн грн. Ще 5,098 млн грн FINANCIERE спрямувала на забезпечення проживання та харчування в готелях – для тимчасово переміщених громадян. Понад 405 тис. грн від групи компаній отримали українські лікарні та медичні працівники. 94,8 тис. грн склала допомога силам територіальної оборони ЗСУ.

В FINANCIERE запевняють, що продовжать надавати підтримку українській армії та народу України.

Один зі співвласників групи компаній, латвійський інвестор Віліс Дамбінс заявив: “Наш готельний бізнес заснований на принципах турботи про людей. Ми залишаємось вірними цим принципам і під час війни, активно допомагаючи Україні та українцям. Готелі Premier активно співпрацюють з українськими та міжнародними гуманітарними організаціями, органами влади, волонтерськими ініціативами та місцевими громадами задля нашої спільної перемоги. Наші гуманітарні ініціативи та проекти охоплюють десятки тисяч українців, що постраждали від війни, а також тих, хто боронить рідну землю від російської агресії”.

Група компаній FINANCIERE та її акціонери Віліс Дамбінс, громадянин Латвійської Республіки та Наталія Селіванова, громадянка Французької Республіки раніше виступили з заявою, у якій засудили військову агресію РФ проти України, розпочату в 2014 році в порушення принципів міжнародного права та цінностей демократичного світу.

“Це безприкладний жорстокий злочин, якому немає і не може бути жодного виправдання. У цей важкий час, група компаній FINANCIERE та її акціонери висловлюють щиру повагу Україні та її героїчному народові, а також підтверджує готовність продовжувати всіляко підтримувати економіку України, її державність та суверенітет. Героїзм, стійкість та сила українського народу та Збройних сил України сьогодні є для всього світу прикладом боротьби за вибір європейського демократичного майбутнього”, – йдеться у заяві.

Група FINANCIERE володіє готелями Premier Palace Hotel, Premier Hotel Lybid, Premier Hotel Dnister, Premier Hotel Odesa, Premier Hotel Slavutych. Акціонерами групи компаній є громадянин Латвійської Республіки Віліс Дамбінс та громадянка Французької Республіки Наталія Селіванова. До групи компаній FINANCIERE входить готельний холдинг PUMORI ENTERPRISES INVESTMENTS LTD, що є акціонером українських готелів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *