Айнтрахт Рейнджерс – відео огляд фіналу Ліги Європи 18.05.2022

Німецький “Айнтрахт” обіграв шотландський “Рейнджерс” у серії пенальті у фіналі Ліги Європи та став переможцем турніру. Основний та додатковий час зустрічі на севільському стадіоні “Рамон Санчес Пісхуан” завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі поєдинку глядачі забитих м’ячів не побачили, а ось після перерви “Рейнджерс” вийшов уперед. Автором гола став Джо Арібо, який реалізував вихід віч-на-віч із Кевіном Траппом.

“Айнтрахт” відігрався через 12 хвилин. Філіп Костич виконав передачу з лівого флангу, а її на ближній стійці замкнув Рафаель Борре.

Ці голи так і залишилися єдиними за 120 хвилин гри. Переможець турніру визначався у серії пенальті, яку краще виконали гравці німецького клубу, що має прізвисько “Орли”.

Ліга Європи, фінал

“Айнтрахт” – “Рейнджерс” – 1:1, по пен. – 5:4
Голи:
Борре, 69 – Арібо, 57.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що гравець збірної України провів феєричний матч за “Реал”.