Глава генштабу Герасимов – як з’явилася інформація про його приїзд до Ізюму

Днями у ЗМІ з подачі кількох впливових американських видань широко розійшлася інформація про те, що начальник Генерального штабу РФ Валерій Герасимов нібито приїжджав до Ізюма, щоб спробувати змінити хід російського наступу на сході України, очоливши його особисто. Стверджується, що Україна дізналася про візит Герасимова і завдала удару по одній із позицій, де він перебував, але пізно – той уже встиг поїхати, не отримавши поранень, всупереч поширеній раніше інформації. У свою чергу радник голови Офісу президента Олексій Арестович стверджує, що в результаті ударів по району загинули не менше 200 російських окупантів, включаючи 30 старших офіцерів – від майора до полковника. Військовий експерт Костянтин Машовець виклав “Апострофу” свою версію щодо можливості перебування Герасимова в Україні.

Насамперед слід зазначити, що Герасимов разом із міністром оборони Росії Сергієм Шойгу та секретарем Радбезу РФ Миколою Патрушевим входить до найближчого оточення Володимира Путіна. Саме ці люди ухвалювали рішення про вторгнення в Україну. Водночас, зараз в оточенні кремлівського ватажка триває серйозна боротьба.

Що стосується сумнівної інформації, що широко розійшлася, то я дуже сумніваюся, що начальник Генштабу російської армії Валерій Герасимов дійсно був під Ізюмом або взагалі ступав на територію України. Поширення таких “качок”, а саме так можна кваліфікувати інформацію про нібито поїздку Герасимова під Ізюм, вигідне одній з “веж” Кремля.

Коли повна поразка Росії стане очевидною, там розпочнеться пошук головних винних. Наразі він перебуває на початковій стадії, тому всі якимось чином причетні до теми України та нападу на неї намагаються убезпечити свої дупи. Тобто ця “качка” запущена спецслужбистами для відбілювання своїх людей з 5-ої служби ФСБ, які потрапили під роздачу — хоча, всупереч поширеній думці, я вважаю, що з генералом ФСБ Сергієм Бесєдою нічого страшного не відбувається. Тут можна зазначити, що саме цей підрозділ спецслужби запевняв Путіна, що російську армію в Україні зустрічатимуть із квітами та короваями. Водночас, поки йде агресія, ніхто великих розбірок не влаштовуватиме, йде лише обмін такими ось інформаційними ударами між протиборчими партіями.

До моменту розгрому в Україні кожній із “веж Кремля” потрібно мати своє алібі про невинність у провалі, а також конкурента, який провалився. Саме так намагаються робити умовні “армійці” та “фсбшники”, адже армія є лише одним інструментом всього комплексу силових відомств, які задіяло політичне керівництво Кремля в атаці на Україну. Майбутній повний провал Росії стане зокрема загальним результатом “роботи” згаданих відомств, як би вони не перекидали відповідальність один на одного.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *