Паралімпіада 2022 – українці виграли три медалі у біатлонній гонці – фото

На зимових Паралімпійських іграх-2022 у Пекіні чоловіча біатлонна гонка на 6 кілометрів завершилися фантастичним тріумфом українських спортсменів – вони зайняли весь п’єдестал пошани.

Найкращим на дистанції став Віталій Лук’яненко. “Срібло” та “бронзу” у гонці також завоювали українці – Олександр Казик та Дмитро Суярко відповідно.

Це фантастика. Видно, що призери дуже зворушені таким успіхом. Це мають бути неймовірні американські гірки на емоційному рівні – вони намагаються радіти тут, у той час як у них удома йде війна. Це дуже сильно“, – прокоментував тріумф українців експерт шведського телеканалу SVT Хелен Ріп.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що українська чемпіонка жорстко принизила російських спортсменів.