Україна Ісландія дивитись онлайн – пряма відео трансляція матчу, дивись на Megogo

Сьогодні збірна України грає вирішальний матч за вихід на чемпіонат Єврпопи-2024. У фіналі кваліфікаційного міні-турніру “синьо-жовті” зустрічаються з Ісландією.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію із польського Вроцлава. Початок матчу – 21:45.

Як би дивно це не звучало, але з Ісландією у нас не найкраща статистика. У чотирьох матчах ми один раз обіграли острів’ян (1:0), один раз програли (0:2) і двічі зіграли внічию (по 1:1). Традиційно матчі з ісландцями складалися для нас дуже важко.

Зараз, звичайно, не та Ісландія, яка дивувала всіх на Євро-2016, де острів’яни дійшли до чвертьфіналу. У нинішньому євровідборі ісландці посіли четверте місце у групі з Португалією, Словаччиною, Люксембургом та Боснією. Ісландія набрала лише на очко більше за боснійців, яких ми ледь обіграли у півфіналі кваліфікації.

Дивіться: Боснія та Герцеговина – Україна – 1:2 залишився один крок до Євро-2024

І хоча букмекери вважають Україну беззаперечним фаворитом, легко з Ісландією не буде. Це дуже міцний суперник, козирем якого є гра на другому поверсі. Сподіватимемося, що швидкісні фланги нашої збірної допоможуть розкрити оборону остров’ян.

Зазначимо, що у півфіналі кваліфікації Ісландія несподівано розгромила Ізраїль із рахунком 4:1. Але у тому матчі ізраїльтяни, на відміну від ісландців, своїх купу моментів не реалізували.

Нагадаємо, що переможець сьогоднішнього матчу автоматично потрапить до групи E, де його суперниками будуть Бельгія, Румунія та Словаччина. Перша гра 17 червня з румунами у Мюнхені.

ЄВРО-2024

Фінал кваліфікації

Вроцлав. “Тарчинськи Арена”
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

УКРАЇНА – ІСЛАНДІЯ

______________________________________________________________

15:32. ісландська збірна зіграє у синій формі

Комплект форми для збірної ІсландіїФото: УАФ

15:31. наша збірна сьогодні зіграє у жовтих кольорах

Комплект форми для збірної УкраїниФото: УАФ

15:29. сьогодні відбулась традиційна прогулянка “синьо-жовтих”. Керманичу збірної знову склав компанію президент УАФ

Сергій Ребров і Андрій Шевченко на прогулянці у ВроцлавіФото: УАФ

15:16. сьогодні очікується повернення в основну обойму Віктора Циганкова. Можливо півзахисник “Жирони” вийде на поле з перших хвилин гри

Віктор ЦиганковФото: uefa.com

14:45. вітаємо з польського містечка Вроцлав, де за 7 годин розпочнеться матч Україна – Ісландія