Вибори президента США – Байден випередив

Президенту Сполучених Штатів Джо Байдену вперше з серпня 2023 року вдалося випередити головного конкурента Дональда Трампа на найближчих президентських виборах.

Такі дані опитування оприлюднило видання The Economist.

Читайте також: Чого чекати Україні після виборів у США: Трамп зробив заяву на випадок своєї перемоги

5 листопада американці обиратимуть свого наступного президента. Змагання будуть у стилі “дежавю”: два головні кандидати будуть ті ж самі, що й у 2020 році. Джо Байден від Демократичної партії та Дональд Трамп від Республіканської партії.

Відповідно до останнього опитування, Байден отримав на один відсоток більше. У середньому показник нинішнього американського лідера дорівнює 45%, а експрезидента Трампа – 44%.

Водночас найнижчі та найвищі рівні в опитуваннях зазначені у рамках 40-50% у Джо Байдена та Дональда Трампа 39-49% відповідно.

За словами аналітиків, у період з грудня 2022 року до серпня 2023-го колишній президент США мав суттєво меншу підтримку, аніж чинний президент, проте вже з осені 2023 року й до весни 2024 року вдалося вирватися уперед.

“Слід зазначити, що передвиборчі опитування мають обмежену прогнозну силу для остаточного результату до кінця літа в рік виборів”, – пише видання.

Нагадаємо, раніше Байден звернувся до Конгресу щодо допомоги Україні.

  • Вас також може зацікавити:

Від договорняків до “F*ck Russia!”: що Україні чекати від можливого президентства Трампа

Сенаторів виставили за двері: уряд Угорщини не прийняв делегацію американських політиків в Будапешті

Робіть ставки, панове: чим закінчиться битва Трампа та Байдена

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *