Атлетико Інтер дивитися онлайн матч

Сьогодні визначаються останні чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. І також сьогодні друга серія італійсько-іспанського протистояння на цій стадії. Якщо першу виграли іспанці, то сьогодні фаворитом є представник Італії. У матчі-відповіді 1/8 фіналу “Атлетіко” приймає “Інтер”.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Мадриду.

Дивіться: ‘Барселона – Наполі – 3:1 каталонці нарешті в чвертьфіналі Ліги чемпіонів’

Нагадаємо, у першому матчі “Інтер” обіграв “Атлетіко” з рахунком 1:0. І саме без п’яти хвилин чемпіон Італії є фаворитом на вихід до чвертьфіналу.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч-відповідь

Мадрид. “Ванда Метрополітано”
Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

АТЛЕТІКО Мадрид – ІНТЕР Мілан – 1:1 * перерва

1:1 Антуан Грізманн, 35′

Атлетіко: 13. Ян Облак – 22. Маріо Ермосо, 20. Аксель Вітсель, 15. Стефан Савіч – 12. Самуел Ліно, 5. Родріго де Пауль, 6. Коке, 14. Маркус Льоренте, 16. Науель Моліна – 19. Альваро Мората, 7. Антуан Грізманн

Інтер: 1. Ян Зоммер – 95. Алессандро Бастоні, 6. Стефан де Врей, 28. Бенжамен Павар – 32. Федеріко Дімарко, 22. Генріх Мхітарян, 20. Хакан Чалханоглу, 23. Ніколо Барелла, 2. Дензел Дюмфріс – 9. Маркус Тюрам, 10. Лаутаро Мартінес

_______________________________________________________________

22:49. ще один чвертьфіналіст визначиться у нас, а восьмий – у парі “Боруссія” – ПСВ. Після першого тайму дортмундці перемагають завдяки швидкому голу Санчо. Загальний рахунок 2:1 на користь “Боруссії”, але у нідерландців ще є 45 хвилин. Як і в гравців “Атлетіко”

22:48. нагадаю, у 1/4 фінала вже вийшли іспанські “Реал” і “Барселона”, англійські “Манчестер Сіті” та “Арсенал”, німецька “Баварія” і французький ПСЖ

45+1 хв. перший тайм завершується. Отже, поки бойова нічия і “Інтер” на цю хвилину проходить у чвертьфінал

43 хв. і знову гострота біля воріт Зоммера. Грізманн на замаху прибрав де Врея і з десяти метрів бив у дальній кут, але його співвітчизник Павар встиг заблокувати м’яч

41 хв. в центрі поля Ермосо грубо зіграв проти Барелли

39 хв. не довго “Інтер” вів у рахунку – “матрацники” повертаються у гру

37 хв. отже, Марчиняк вказує на центр поля. Гол зараховано

36 хв. чекаємо, перегляд VAR на предмет офсайду у Морати, який брав участь в епізоді

35 хв. рикошет від захисника і француз з лінії воротарського майданчика розстрілює Зоммера

35 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ – Грізманн

33 хв. блискучу атаку розіграли гості. У завершальній фазі Барелла зліва ідеально викотив під удар Дімарко, а той з неробочої правої розстріляв ворота Облака

33 хв. ГОООООООООООООООООООООООООЛ – Дімарко

23 хв. відповідь господарів. Сходу Грізманн сильно пробив – м’яч полетів до глядачів

22 хв. і ще одна небезпечна контра гостей. Але у Дімарко не вийшов пас на Тюрама. Вітсель встиг перехопити м’яч

21 хв. команди швидко переходять центр поля. Боротьби хоч і багато, але не в’язкої

18 хв. Лаутаро вирішив пробити метрів з 30. Рикошет від захисника і м’яч летів по дузі під поперечину – але Облак спокійно його піймав

16 хв. намагався контратакою відповісти й “Атлетіко”, та у Грізманна не вийшов пас на Моліну

13 хв. цього разу проходить контратака справа. Дюмфріс вривається в карний майданчик і сильно б’є у ближній кут – Облак відбиває м’яч перед собою. Дюмфріс підхоплює м’яч і ще раз б’є, хоча міг віддати на Лаутаро на порожні ворота. А так – Облак відбив і цей удар

10 хв. “Інтер” тікав у контратаку, але Тюраму не вдалося справа перевести м’яч на протилежний фланг на Дімарко

5 хв. і це, на хвилинку, був перший потенційно гольовий момент у “матрацників”, бо в Мілані навіть ударів в площину не було

5 хв. Ліно взяв гру на себе, пройшов трьох суперників і зліва сильно пробив низом у дальній кут – Зоммер відбиває м’яча перед собою, але Мората на добивання не встигає

2 хв. кілька рикошетів на користь господарів, і м’яч ледь не потраптив до Морати перед воротами, але де Врей все ж випередив форварда. Потім була гостра подача Ліно зліва – але ніхто не дістав до м’яча

22:01. стартовий свисток – і господарі починають з центру поля

21:58. для однієї з команд востаннє в сезоні

21:57. команди виходять на поле – слухаємо гімн Ліги чемпіонів

21:50. що Дієго Сімеоне, що Сімоне Індзагі виставили чи не найсильніші склади на гру. У “нерадзуррі” сьогодні відсутній у заявці автор голу в міланському матчі Марко Арнаутович. Через невелике ушкодження. Також пропустить гру і Ренато Августо. Але й без цих гравців у Індзагі є ким посилити гру з лави запасних

21:45. вітаємо з Мадриду, де за кілька хвилин розпочнеться матч між місцевим “Атлетіко” і міланським “Інтером”