Закон про мобілізацію – буде відстрочка інвалідам і аспірантам чи ні

У законопроекті про мобілізацію питання про відстрочення для аспірантів та інвалідів І, ІІ та ІІІ груп будуть врегульовані.

Про це заявив народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

Читайте також: Мобілізація-2024: як зараз ВЛК визначає ступінь придатності

Хочу повторити ще раз для тих, хто знову розганяє “зраду”: питання про І, ІІ та ІІІ групи людей з інвалідністю буде врегульовано. У чинному законодавстві передбачений один доглядач на одну особу з інвалідністю за її вибором. Тільки так. І мова не про “постійний догляд”, а просто про догляд“, – заявив Арахамія.

Він наголосив, що наступного тижня у парламенті починається розгляд поправок до законопроекту.

Цю правку ми будемо відстоювати. Те саме стосується й аспірантів. Як і було обіцяно, незалежно від форми навчання, буде врегульовано питання надання їм відстрочки від мобілізації“, – підкреслив Арахамія.

Раніше “Апостроф” писав, до чого призведе зниження мобілізаційного віку в Україні.

  • Вас також може зацікавити:

Мобілізація в Україні: хто має право служити тільки за місцем проживання

Коли призовника можна ув’язнити за неявку в ТЦК: юрист назвав випадки

Часу залишилось мало: до якої дати підприємства мають скласти списки військовозобов’язаних

В Україні одинадцятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов’язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов’язком кожного українця є захищати свою країну. Адже, якщо сьогодні ти втікаєш від війни – завтра вона може прийти до тебе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *