Баварія Лаціо дивитись онлайн – пряма трансляція Megogo футбол видео

Німецький суперклуб “Баварія” ризикує вилетіти вже на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Мало того, що команда не вражає результатами, та ще й гру показує далеко не чемпіонську. У матчі-відповіді з італійським “Лаціо” баварцям треба перемагати, інакше прощавай євросезон.

“Апостроф” проведе онлайн трансляцію з “Альянцю Арени”. Початок матчу – 22:00.

Дивіться: Інтер – Атлетіко – 1:0 скромна перемога при великій грі

Нагадаємо, три тижні тому баварці зазнали поразки в Римі з рахунком 0:1. І тепер “Баварії” треба перемагати, що зробити буде нелегко.

У чемпіонаті “Баварія”, незважаючи на невдачі в останніх матчах, ще друга, але в спину дихає “Штутгарт” (-4 очки). А з чемпіонськими амбіціями команда Томаса Тухеля вже попрощалася. За 10 турів відіграти у “Байєра” 10 очок просто нереально.

Щоправда, “Лаціо” також не вражає у чемпіонаті. Римляни лише дев’яті у Серії А, чергуючи перемоги з поразками. Зачепитися за зону Ліги чемпіонів “орлам” буде дуже складно (римляни на 11 очок відстають від четвертої “Болоньї”).

Дивіться: Наполі – Барселона – 1:1 Осімхен рятує Неаполь

Загалом на нас чекає дуже цікавий матч двох рівних за силою команд, які націлилися на чвертьфінал Ліги чемпіонів.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Матч у відповідь

Мінхен. “Альянц Арена”
Головний арбітр: Славко Вінчич (Словенія)

БАВАРІЯ – ЛАЦІО

_______________________________________________________________

07:07. Вітаємо з Мюнхена, де сьогодні ввечері “Баварія” зіграє з “Лаціо” за вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів