Такер Карлсон зробив несподіване зізнання щодо інтерв’ю Путіна

Такер Карлсон зробив несподіване зізнання щодо інтерв ю Путіна

Фото: Коллаж УНИАН
Такер Карлсон і Володимир Путін

Журналіст сказав, що та частина інтерв’ю, в якій Путін говорить про засилля “нацистів” в Україні, йому не сподобалася.

Американський журналіст Такер Карлсон у підкасті іншого американського журналіста Лекса Фрідмана заявив, що Кремль намагається демонізувати українців, називаючи їх нацистами, а так звану “денацифікацію”, яку Росія виправдовує війну проти України, назвав “найтупішою річчю”.

Фрідман запитав у Такера, що той думає про путінські твердження щодо “денацифікації”, і Карлсон відповів, що спроби Путіна виправдати агресію проти України необхідністю “денацифікації” – насправді очорнення України і українців.

Журналіст додав, що та частина інтерв’ю, в якій Путін говорить про засилля “нацистів” в Україні, йому не сподобалася, хоча в нього й склалося враження, що диктатор таки справді вірить у “неонацизм” в Україні.

“Справа в тому, що “нацизм”, хоч би яким він був, є невід’ємним поняттям від німецького народу. Це був націоналістичний рух у Німеччині. Я сам антинацист. Але не існує жодного нацистського руху у 2024 році. Називати їх (українців) “нацистами”, це якось дуже по-дитячому”, – сказав Карлсон колезі.

Раніше повідомлялося,щоінтерв’ю президента РФ Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону демонструє зв’язок Кремля з Республіканською партією Дональда Трампа.

До Путіна прилетів Карлсон. Шум навколо інтерв’ю

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *