Роберт Фіцо назвав винного у війні, і це не Путін

Роберт Фіцо назвав винного у війні, і це не Путін

Фото: SMERSD
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо у своїй промові до других роковин повномасштабного російського вторгнення в Україну повторив кремлівські наративи.

Ставка на воєнну перемогу України у війні з Росією провалилася, а сама війна почалася у 2014 році через “розгул українських неонацистів”. Про це у суботу, 24 лютого, заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо у своїй промові до другої річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну.

“Нас переконували, що конфлікт в Україні має лише військове вирішення. Мені здається доречним сказати з нагоди другої річниці війни в Україні про дещо інше: Захід не може визнати, що стратегія продовження конфлікту в Україні не спрацювала”, – сказав він.

Він наголосив, що попри все Росія “не стоїть на колінах ані політично, ані економічно”, має більші територіальні здобутки в у війні, ніж Україна, і пристосовує своє військове виробництво до нових умов.

Говорячи про напад на Україну Фіцо сказав, що російський президент нібито не мав іншого виходу, оскільки НАТО розширювалося на схід.

“І для того, щоб зупинити цей процес, Путін почав воювати”, – вважає Фіцо. 

Він також заявив, що вступ України до НАТО є неприйнятним, оскільки можливе членство України в Альянсі стане передумовою “до початку Третьої світової війни”.

Словацький прем’єр вкотре наголосив, що військове рішення війни неможливе і різко засудив США та ЄС за допомогу Україні. 

Раніше Володимир Путін відзначився цинічною заявою, що у 2014 році війну в Україні начебто почали США, а не Росія, яка анексувала український Крим і почала гібридну війну на Донбасі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *