Інтер Атлетіко дивитись онлайн – пряма відео трансляція Ліги чемпіонів

У Лізі чемпіонів відбуваються матчі 1/8 фіналу. Пропустивши перший ігровий тиждень, в якому все було прогнозовано, ми починаємо серію онлайн трансляцій плей-офф ЛЧ. І сьогодні ми пропонуємо футбольним уболівальникам кількагодинний вояж до Мілану, де “Інтер” приймає мадридський “Атлетіко”.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Мілана. Початок матчу – вже традиційно для Ліги чемпіонів о 22:00.

Як не дивно, але ці команди лише втретє грають між собою. Перша зустріч була у матчі за Суперкубок Європи у 2010 році, яку виграли “матрацники” (2:0). А влітку 2018 року команди зіграли у комерційному турнірі Міжнародний кубок чемпіонів (1:0 на користь “нерадзуррі”).

Якщо дивитися на внутрішні чемпіонати, то “Інтер” впевнено лідирує у Серії А, випереджаючи “Ювентус” на 9 очок, ще й із грою у запасі. “Атлетіко” в Прімері четвертий, відстаючи від лідируючого “Реала” на 11 очок. Але у “матрацників” думки швидше не про те, як наздогнати

“Реал”, а як би не пропустити вперед “Атлетік”, у якого на два очки менше.

До речі, це не єдина італійсько-іспанська рубка в 1/8 фіналу. У середу, 21 лютого, свій перший матч зіграють “Наполі” та “Барселона”. Онлайн трансляцію з Неаполя також дивіться на “Апострофі”.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

1/8 фіналу. Перший матч

Мілан. “Джузеппе Меацца”
Головний арбітр: Іштван Ковач (Румунія)

ІНТЕР – АТЛЕТІКО – 0:0 * йде перший тайм

Інтер: 1. Ян Соммер – 95. Алессандро Бастоні, 6. Стефан де Врей, 28. Бенжамен Павар – 22. Генріх Мхітарян, 20. Хакан Чалханоглу, 23. Ніколо Барелла – 32. Федеріко Ді Марко, 35. Маттео Дарміан – 10. Лаутаро Мартінес (к), 9. Маркус Тюрам

Атлетіко: 13. Ян Облак – 22. Маріо Ермосо, 2. Хосе Марія Хіменес, 20. Аксель Вітсель – 12. Самуел Ліно, 16. Науель Моліна – 8. Сауль Ньїгес, 6. Коке (к), 5. Родріго де Пауль – 7. Антуан Грізманн, 14. Маркос Льоренте

_______________________________________________________________

76 хв. зліва Арнаутович подає – захисники м’яч виносять, але підхопив за межами карного майданчика Чалханоглу і сходу пробив – блокує хтось з “матрацників”

74 хв. потужний удар чи то простріл Думфріса справа – Облак відбиває ногою, а добити Арнаутовичу не дають захисники

72 хв. і чергова заміна від Сімоне Індзагі: Давіде Фраттезі міняє Мхітаряна

69 хв. фланги вирішив освіжити і Індзагі: замість Дарміана і Ді Марко вийшли Дензел Думфріс і Карлос Августо

68 хв. подвійна заміна від Сімеоне: замість Моліни і Ермосо вийшли Пабло Барріос і Рейнілду

67 хв. стандарт у “Атлетіко”. Подача в карний майданчик на Морату і Ковач фікусує фол в іспанця

63 хв. Боже, який шанс марнує Арнаутович. Віддав на Лаутаро, побіг в карний майданчик, отримав пас у відповідь, але з п’яти метрів запустив м’яча вище воріт. Вболівальники “Інтера” в а… шоковані

23:21. тим часом, ПСВ зрівнює рахунок у грі з “Боруссією”. На 56-й хвилині Люк де Йонг реалізував пенальті

60 хв. Коке б’є здалеку після скидки від Грізманна – м’яч летить на трибуну

59 хв. перший корнер у “Атлетіко”. Подача в руки Соммеру

58 хв. де Врей, Льоренте і Соммер летіли на м’яч – добре, що хоч без травм. Бо стик був досить жорсткий

56 хв. перший момент у гостей після перерви. Ліно зіграв у стіночку з де Паулем і пробив у ближній кут – промах

55 хв. а ось Барелла – не факт, що продовжить гру. Накулькує хав “нерадзуррі”

54 хв. Сімеоне випускає на поле Альваро Морату замість Сауля

53 хв. Ермосо жорстко зіграв проти Барелли

52 хв. Барелла з глибини виконав подачу на Арнаутовича – Марко б’є головою – повз ворота

50 хв. Індзагі емоційно реагує на промах Арнаутовича

49 хв. Ді Марко зліва віддав розкішну передачу під удар Арнаутовичу – Марко пробив у дотик, але у ворота не влучив

48 хв. після кутового метушня у воротарському майданчику гостей – зрештою Ковач фіксує фол в атаці

47 хв. спроба Лаутаро пробити з гострого кута справа – блокує Вітсель

23:05. господарі розіграли м’яч у центрі – почався другий тайм

23:05. а Дієго Сімеоне міняє центрбеків. Замість Хіменеса виходить Стефан Савіч

23:04. Сімоне Індзазі замість Тюрама випустив Марко Арнаутовича

23:03. по одній заміні у перерві

23:02. повертаємося на “Джузеппе Меацца”, де зараз почнеться другий тайм

22:50. “Інтер” у першому таймі був ближчий до гола, але свої моменти не реалізував

Ударам Лаутаро Мартінеса бракує влучностіФото: uefa.com

45+1 хв. на цьому перший тайм завершується – перерва

44 хв. Барелла справа викотив м’яч під удар Тюраму – француз бив з-під двох захисників, але Облак взяв удар, хоч і не зафіксував м’яч з першої спроби

42 хв. могла бути чергова швидка атака “Інтера”, але Чалханоглу віддав неточний пас на Тюрама

39 хв. замість подачі італійці вирішили розіграти кутовий і тут чудово зіграв Грізманн, записавши собі в актив перехоплення. Та розвинути атаку гості не змогли

38 хв. в центрі поля Де Пауль подарував м’яч Тюраму. Той пробіг з м’ячем до карного майданчика і віддав на Лаутаро. Той бив на виконання у дальній кут, але м’яч встиг заблокувати захисник на кутовий

37 хв. Лаутаро головою замикав подачу справа – пробив низом по центру, але Облак склався і спокійно піймав м’яч

36 хв. цікаво, що попри боротьбу і напругу мінімум фолів

33 хв. передача з глибини – Тюрам скинув, а Лаутаро зльоту пробив з 20-ти метрів – м’яч просвистів над поперечиною

32 хв. господарі вперше за дві хвилини вийшли зі своєї половини поля. І тут же знову прикра втрата

28 хв. в останні хвилини багато боротьби

Коке проти БареллиФото: uefa.com

23 хв. у паралельному матчі “Боруссія” вже перемагає у Ейндховені. Рахунок на 24-й хвилині відкрив Мален

19 хв. Льоренте справа віддав класний удар під удар Ермосо. Захисник з 20-ти метрів пробив зльоту – та м’яч полетів аж до кутового прапорця

18 хв. могла бути гольова атака господарів. Де Врей і Тюрам вискочили два в один – але захисник віддав бездарний пас на форварда

14 хв. і дійсно. Там м’яч якщо й потрапив у руку, то випадково – немає за що ставити пенальті, як би гравці “Інтера” його не просили

13 хв. Лаутаро метрів з 15 б’є зльоту – подвійний рикошет – м’яч від ноги Вітселя потрапив у руку Моліни. Ковач не поставив 11-метровий. Та й помічники VAR не порадили йому дивитися відео

12 хв. і знову на вістрі Ліно. Удар лівого вінгера гостей – повз ворота

12 хв. Ліно гостро прострелив зліва, але Маркус Льоренте і Грізманн до м’яча не дотягнулися

11 хв. контратака “нерадзуррі” захлинулась після неточного пасу Мхітаряна і перехоплення Моліни

10 хв. “Атлетіко” високим пресингом на половині поля суперника м’яч відбирає. А от далі пішов неточний пас на Грізманна

9 хв. метрів з 15 зльоту б’є Чалханоглу – неточно

5 хв. що цікаво. Свого часу Дієго Сімеоне і в “Інтері” грав, і в “Лаціо” разом з керманичем “нерадзуррі” Сімоне Індзагі

4 хв. перша спроба господарів загострити біля воріт. Барелла віддав пас в карний майданчик на Тюрама, але захисники не дали французу толком прийняти м’яч

22:04. повертаючись до фігури Андреаса Бреме – він відомий насамперед тим, що забив єдиний гол у фіналі чемпіонату світу-1990. Нас покидають зірки дитинства тих, хто ще народився в Союзі

22:03. починаємо – гості розіграли м’яч в центрі поля

22:02. хвилина мовчання в пам’ять про легендарного німецького захисника Андреаса Бреме. Він з 1988 по 1992 роки грав за “Інтер”

22:00. у паралельному матчі в Ейндховені ПСВ грає з дортмундською “Боруссією”

21:59. слухаємо гімн Ліги чемпіонів, у фінальному акорді якого вболівальники “Інтера” вигукують The Champions. І дійсно, “Інтер” дуже близький до чемпіонства

21:20. керманич гостей Дієго Сімеоне обрав наступну 11-ку на гру

Стартовий склад “матрацників”Фото: Facebook Atletico

21:18. стартовий склад господарів

Стартовий склад “нерадзуррі”Фото: Inter Facebook

21:15. вітаємо з Мілану, де сьогодні “Інтер” зустрічається з “Атлетіко” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів