Starlink у росіян: Ілон Маск втрутився в ситуацію

Starlink у росіян: Ілон Маск втрутився в ситуацію

Фото: Getty Images
Американський мільярдер Ілон Маск

Бізнесмен переконує, що його компанія SpaceX не продає Росії термінали Starlink прямо або побічно.

Мільярдер Ілон Маск відреагував на інформацію про те, що російська армія використовує на фронті в Україні термінали Starlink. Відповідну заяву він зробив у мікроблозі X.

Маск назвав ці повідомлення “помилковими”, заявивши, що його підприємство SpaceX не продає Росії ці термінали.

“У ряді неправдивих новин стверджується, що SpaceX продає термінали Starlink Росії. Це категорично неправильно. Наскільки нам відомо, жоден Starlink не був проданий Росії прямо або побічно,” – написав він.

У коментарях у Маска запитали, чи дізнається компанія, якщо термінал активований в Росії. “Супутники Starlink не закриватимуть зв’язок в Росії”, – відповів мільярдер.

Нагадаємо, раніше представник ГУР Андрій Юсов зазначив, що масштаб використання росіянами терміналів Starlink на війні зростає.
У компанії SpaceX, яка забезпечує роботу мережі супутникового зв’язку Starlink, заявили, що не ведуть жодних справ з урядом РФ або зі збройними силами РФ. При цьому в компанії запевнили, що деактивуватимуть термінали, які були отримані без відповідної ліцензії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *