“Я вам карту приніс”. Екс-президент Монголії потролив інтерв’ю Путіна

 Я вам карту приніс . Екс-президент Монголії потролив інтерв ю Путіна

Фото: twitter.com/elbegdorj
Екс-президент Монголії опублікував карту XIII століття

Цахіагійн Елбегдорж опублікував карту XIII століття, на якій більшість нинішньої Росії належала імперії монголів. При цьому він повідомив, що хвилюватися не варто – “монголи мирна нація”.

Екс-президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж опублікував повідомлення в соцмережі Х, в якому пожартував з інтерв’ю Володимира Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону.

Зокрема, він опублікував карту XIII століття, де більшість сучасної Росії належала імперії монголів. При цьому він повідомив, що хвилюватися не варто – “монголи мирна нація”.

“Після розмови Путіна. Я знайшов історичну карту Монголії. Не хвилюйся, ми – мирна та вільна нація”, – написав Цахіагійн Елбегдорж під опублікованою картою.

 скріншот

Нагадаємо, минулого тижня Путін дав велике інтерв’ю Карлсону, в якому у відповідь на запитання американського блогера про причини війни проти України нескінченно розсмоктував псевдоісторичні теми, починаючи з 17 століття, з масою підтасувань фактів та просто брехні. В один із моментів диктатор договорився до того, що виправдав напад Гітлера на Польщу (у Росії, як і в Україні, виправдання нацизму – кримінальний злочин).

На Заході відреагували на путінські штампи в інтерв’ю, назвавши їх маніпуляцією, параноєю та пропагандою.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *