Сергій Наєв звільнений з посади Командувача ОС – заява Наєва

Колишній командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, якого президент України Володимир Зеленський замінив Юрієм Содолєм, дізнався про своє звільнення через ЗМІ. Він подякував усім українцям за допомогу та пригадав про свою службу в один з найважчих періодів історії країни.

Про це він повідомив на своєму каналі у Telegram.

Читайте також: Перезаванта­ження армії, день четвертий: все, що відомо про кадрові зміни в ЗСУ

“Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України, яку обіймав з 2020 року. Це були складні часи. Один з найважчих періодів історії України. І разом з вами ми з гідністю пройшли цей шлях. Україна зберегла свою Свободу та державність. В цьому є заслуга кожного з нас. Але роботу не закінчено, війна триває! Ворог має бути знищений, наші землі деокуповані, а зло покаране!”, – заявив Наєв.

Він мріє про перемогу над Росією та вірить в українців. Екскомандувач ОС подякував українському народу та побратимам за спільні зусилля, довіру, підтримку та значну допомогу війську.

“Низько вклоняюся перед загиблими Героями, які поклали своє життя за незалежність та свободу України. Вічна їм шана і пам’ять. Сердечно дякую усім українцям за патріотизм та значну допомогу нашому війську. Ваша незламна віра в Збройні Сили України додає сил та наснаги на подальшу боротьбу з противником”, – написав Наєв.

Фото: t.me/SerhiyNaiev

Нагадаємо, у ЗСУ розповіли, що чекають після призначення Сирського і нової команди.

  • Вас може зацікавити:

ЗСУ без Залужного: що чекає на Україну після відставки Головкома

Звільнення Залужного і призначення Сирського: з’явилась реакція Пентагону

Призначення Сирського: чого очікують від нього молоді офіцери

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *