Байден “рішуче підтримав” угоду Сенату

Байден  рішуче підтримав  угоду Сенату

Президент США Джо Байден

Американський лідер закликав якнайшвидше ухвалити законопроєкт, в якому передбачено понад 60 млрд доларів на допомогу України.

Президент США Джо Байден закликав сенаторів якнайшвидше проголосувати за представлену Сенатом двопартійну угоду про національну безпеку, в якій на допомогу Україні передбачено 60 млрд доларів. Відповідну заяву Байдена у неділю, 4 лютого, публікує сайт Білого дому.

Байден заявив, що він “рішуче” підтримує двопартійну угоду, оприлюднену в неділю.

“Зараз ми досягли згоди щодо двопартійної угоди про національну безпеку, яка включає найжорсткіший і найсправедливіший набір прикордонних реформ за останні десятиліття. Я рішуче підтримую її”, – заявив Байден.

Він зазначив, що двопартійна угода про національну безпеку також стосується двох інших важливих пріоритетів.

“Вона дозволить Сполученим Штатам продовжувати нашу життєво важливу роботу разом з партнерами по всьому світу, відстоювати свободу України і підтримувати її здатність захищатися від російської агресії. Як я вже говорив раніше, якщо ми не зупинимо апетит Путіна до влади і контролю в Україні, він не обмежиться лише Україною, і ціна для Америки зросте”, – йдеться у заяві.

Байден також зазначив, що ця угода також надає Ізраїлю те, що йому потрібно для захисту свого народу і захисту від терористів ХАМАС. І вона забезпечить життєво необхідну гуманітарну допомогу для палестинського народу.

Нагадаємо, пакет на суму 118 мільярдів доларів поєднує політику захисту кордонів США, допомогу Україні та Ізраїлю. Військова допомога Україні у ній передбачає виділення 48,43 млрд доларів. Ще понад 10 млрд піде на бюджетну та економічну підтримку і надання гуманітарної допомоги. 

Раніше лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що військова підтримка України відповідає національним інтересам США. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *