Зброя для України – Польща виділила кредит на спільне виробництво зброї з Україною

Влада Польщі погодилася спільно з Україною налагодити виробництво зброї.

Цю інфоромацію в етері телемарафону підтвердив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква.

За його словами, Україна домовилася з Польщею щодо налагодження спільного виробництва зброї. Ба більше, як стверджує Жовква, офіційна Варшава вже узгодила виділення кредиту на реалізацію цього проєкту.

Читайте також: Промінь надії: чи зможе Європа озброїти Україну без США

Він нагадав, що 22 січня відбулася зустріч прем’єр-міністра Дональда Туска та президента Володимира Зеленського, під час якої союзники “домовилися про дуже багато важливих речей”. Станом на зараз деякі сусідні країни не лише готові допомогти у постачанні польської зброї, але й долучитися до спільного виробництва.

“Польща виділила кредит на спільне виробництво зброї з Україною. Це дуже важливо. Ми маємо компоненти польської зброї, які вже постачаються і воюють в Україні. А нам потрібно більше”, – продовжив Жовква в етері телемарафону.

Вже 2 лютого відбулася зустріч з керівником канцелярії польського прем’єр-міністра, під час якої обговорювався початок переговорів про гарантії безпеки для України. За словами Жовкви, союзники також підняли питання щодо можливої реалізації пропозиції Дональда Туска про створення координаційного механізму в сфері євроінтеграції. Підсумовуючи, заступник керівника ОП додав, що наразі “тональність і атмосфера розмов з нинішнім польським урядом” сильно змінилася.

Раніше ми розповідали, чи варто чекати на допомогу від США.

Вас може зацікавити:

Перегріті очікування та переоцінка ситуації: з чим Україна входить у 2024 рік

Чому Європа зволікає з постачанням зброї: Кулеба зробив жорстку заяву

Гібридне небо: як Україна разом із США створюють унікальну систему ППО

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *